آلنسو:‌ مزدمان زحماتمان را گرفتیم

مدافع جوان و خوش آتیه چلسی، مارکوس آلنسو معتقد است تیمش مزد زحماتش را گرفته.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آلنسو که این روزها با گلزنی اش در مسابقات لیگ برتر به گلزن ترین مدافع این فصل تبدیل شده است، بعد از دربی آبی و قرمز های لندن در مصاحبه ای با چلسی تی وی گفت:”برای گرفتن ۳ امتیاز دیگر، خوشحالم. ما کمی از گلی که دریافت کردیم مایوسیم اما تمام افراد عملکرد خوبی داشتند و ما احتیاج داریم که تمرکزمان را حفظ کنیم. ما از بازی کردنمان لذت می بریم و گرفتن ۳ امتیاز از تیم رقیب مانند ۶ امتیاز است.”

او همچنین درباره گلزنی اش در این دیدار حساس گفت :”اینکه یک گل دیگر زدم خیلی خوب است و با امتیازی که ما روز سه شنبه گرفته بودیم خیلی هفته خوبی را برایمان رقم زد.”

در باره اینکه آیا گلی که به ثمر رساند خطا بوده یا نه، نیز اینچنین گفت:” من کمی بالاتر پریدم و توپ را اول زدم. من ندیدم که او (بلرین) می آید، پس من فکر نمی کنم خطا باشد. برایش ناراحتم، او دوست خوبی است اما به را بعد از اتفاق ندیدم و امیدوارم خوب باشد.”

مارکوس در خصوص بازی آینده تیمش که باید در بازی آینده خود به مصاف بارنلی برود، نیز گفت: “ما تنها احتیاج داریم که بازی به بازی پیش برویم. بعد از این برد و نتیجه ای که وسط هفته بدست آوردیم، چند روزی را تعطیلیم و می توانیم ببینیم دیگر تیمها چه کار می کنند. ما در طول هفته کار می کنیم و می توانیم نتیجه اش را ببینیم. ما تمام تلاشمان را در زمین مسابقه می کنیم و تا نتیجه بگیریم.”