هازارد-بورنموث

هازارد: هدف ما قهرمانی لیگ برتر است

ادن هازارد ، بهترین بازیکن زمین در دیدار چلسی و بورنموث از نگاه هواداران، در مورد اینن بازی  و ادامه راه قهرمانی چلسی، صحبت های روحیه دهنده ای کرد.

ادن هازارد با به ثمر رساندن دومین گل چلسی در بازی با بورنموث، موفق به زدن چهاردهمین گل این فصل خود شد و این برد یک موفقیت حیاتی بود چون رقیب چلسی در قهرمانی پیش از بازی چلسی- بورنموث سه امتیاز ممکن را از بازی خود گرفته بود.
هازارد‌ گفت : ” ما نتیجه بازی تاتنهام را می دانستیم ، پس اگر می خواستیم اختلاف امتیاز خود را در صدر لیگ با تاتنهام حفظ کنیم باید این بازی را می بردیم که بردیم. ما چندین موقعیت خلق کردیم، سه گل خوب زدیم و لایق پیروزی بودیم”
هازارد در مورد گل های بازی گفت: ” گل اول تا حدودی شانسی بود و اگر می خواهی قهرمان شوی ، شانس هم به تو کمک می‌کند. گل دوم با پاس فوق‌العاده ای که انگولو به من داد به ثمر رسید. گل مارکوس آلونسو هم که از روی ضربه ایستگاهی زده شد هم فوق العاده بود. تنها اشکال ما – با اینکه اشکال کوچکی بود – دریافت همان یک گل از بورنموث بود. ما هشت روز فرصت داریم تا برای مسابقه در مقابل منچستر یونایتد آماده شویم . ”
هازارد کاملاً آگاه است که این روند رقابتی در​صدر جدول امید آن را می‌دهد که چلسی امتیاز از دست بدهد همانطور که در بازی با کریستال پالاس سه امتیاز ارزشمند در استمفوردبریج از دست رفت .
هازارد در مورد رقابت قهرمانی گفت : ” ما در جایگاه خوبی هستیم. دیگر تیم ها منتظر هستند تا ما امتیاز از دست بدهیم اما ما کارمان را انجام می دهیم و در نهایت قهرمان خواهیم شد. ما باید همیشه آماده باشیم چون در انگلیس هیچ اتفاقی از پیش تعیین شده نیست و ممکن است در مقابل هر تیمی امتیاز از دست دهید اما ما حرفه ای هستیم و می دانیم که باید همینطور باشیم اگر می‌خواهیم قهرمان شویم . وقتی تاتنهام را هنوز در حال رقابت می بینیم هیچ چیزی تمام نشده است چون هنوز هفت بازی تا اتمام لیگ مانده و ما باید برای هر اتفاقی آماده باشیم.”
برای بلژیکی های چلسی و تاتنهام رقابت در سطح دیگری هم وجود دارد.
ادن با لبخند گفت : ” ما می خواهیم جام را ببریم چون وقتی برای بازی های ملی به تیم ملی بلژیک برمی گردیم در مورد این جام بسیار صحبت خواهیم کرد. پس ما این جام را برای چلسی می خواهیم. ”

 

ارسالی از محمد مهدی قهرمان