مارسل دسایی

دسایی: چلسی از پس تاتنهام و یونایتد بر می آید

مارسل دسایی، اسطوره باشگاه های چلسی و میلان از آبی های لندن برای قهرمانی در لیگ برتر حمایت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی های لندن یک شنبه باید برابر منچستر یونایتد در یک بازی حساس و سرنوشت ساز قرار بگیرند و سپس در نیمه نهایی اف ای کاپ، برابر رقیب هم شهری خود تاتنهام قرار خواهند گرفت.

با وجود این که دسایی پیشنهاد می کند که کونته باید در هر دو بازی محتاط باشد، ولی مطمئن است که تیم کونته می تواند روند شگفت انگیزش در این فصل را همچنان ادامه دهد.

دسایی ۴۸ ساله به اسکای اسپورتس گفت: “وقتی به فصل پیش نگاه می کنید که چقدر با خوزه مورینیو سخت گذشت و هیچ یک از تاکتیک ها کار نمی کرد، این فصل فرمت را عوض می کنید و سه بازی جدید می آورید (کانته، موزس، آلونسو) و کمی هم تاکتیک های قبلی را به چالش می کشید، با توجه به این نتایج، فصلی شگفت انگیز برای چلسی بوده است.”

“بار دیگر آن ها را در چمپیونز لیگ خواهیم دید، فقط مسئله این است که باید به خوبی کار را تمام کنند. در اف ای کاپ مقابل تاتنهام بازی خواهند کرد، بازی های بزرگ دیگری هم باقی مانده، مثل بازی برابر یونایتد، پس باید محتاط باشند. این دو هفته لحظات کلیدی و بازی هایی حیاتی برای چلسی هستند، ولی از پس آن بر می آیند. هیچ دلیلی برای لغزش بازیکنان در این شرایط وجود ندارد.”

دسایی بین سال های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۴، ۲۲۲ بار پیراهن چلسی را به تن کرده است.