موراتا: به کونته مدیونم، روزی برایش بازی می کنم

آلوارو موراتا، مهاجم اسپانیایی رئال مادرید عنوان کرد که در صورت ترک رئال مادرید، دوست دارد برای کونته، سرمربی چلسی بازی کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کونته تابستان گذشته تلاش کرد که موراتا را به استمفوردبریج بیاورد ، ولی رئال حاضر به فروش این بازیکن جوان نشد.

مهاجم ۲۴ ساله برای ورود به ترکیب رئال مادرید به شدت رنجور شده و به نظر نمی رسد که زیدان هیچگاه او را به کریم بنزما ترجیح دهد.

آینده موراتا در مادرید اصلا مشخص نیست و گزارشات حاکی از این هستند که چلسی در تابستان با پیشنهادی خوب سراغ او خواهد آمد.

موراتا به گاردین گفت: “مربیان مختلفی از لیگ برتر به من زنگ زدند تا برایشان بازی کنم. من گفتم بله، دوست دارم بیایم، اگر قرار باشد جدا شوم به طور قطعی راهی لندن خواهم شد، ولی نمی دانم مادرید چه می کند.”

“می دانستم می خواهند مرا برگردانند، ولی نمی دانستم که می خواهند مرا نگه دارند یا بفروشند. مادرید گفت که نمی خواهد بفروشد پس من هم اینجا ماندم. در مادرید بسیار خوشحالم و آن ها از من حمایت می کنند، ولی اگر یک پیشنهاد مثل قبلی دوباره بیاید و آن ها قصد فروش داشته باشند،‌نباید درها را ببندم. ایتالیا را دوست داشتم، ولی اگر روزی قرار باشد بروم، به طور قطع مقصدم لیگ برتر خواهد بود.”

“من مستقیما با مورسیو پوچتینو و آنتونیو کونته از تاتنهام و چلسی صحبت کردم، اگر چه حالت طبیعی این است که باشگاه ها به پدر یا مدیر برنامه هایم خبر دهند. یادم می آید که با پدرم صحبت می کردم و می گفت که کونته لیگ را با چلسی می برد.

 

“کونته مربی است که بیشترین شرط را روی من بست، بدون این که تا به حال مرا در تیمش داشته باشد. من خیلی در این مورد کنجکاوم، وقتی در یوونتوس بود روی من قمار کرد ولی قبل از این که من بیایم او تیم را ترک کرد و سپس مرا در چلسی به هر قیمتی می خواست. بیش از آنچه فکر را می کردم مرا می شناسد، مطمئنم،‌ این مهم است، این باعث می شود که شما به سختی و خوب تمرین کنید.”

 

موراتا ادامه داد: “حس می کنم به او بدهکارم چون او مربی است که بیشترین اعتماد را به من داشته است، بیشتر از هر کسی مرا می خواسته، کسی است که باعث شده فکر کنم بتوانم در بالاترین سطح فوتبال موفق باشم و این در حالیست که هنوز شانس کار کردن با او را نداشته ام. مطمئنم دیر یا زود این اتفاق می افتد.”

 

“آینده مرا هیجان زده می کند، چه مادرید باشد چه باشگاهی دیگر. هنوز باید درس بگیرم و پیشرفت کنم. می توانم خیلی خوب بازی کنم ولی باید بیشتر بازی کنم، برای کسی که واقعا از من حمایت کند. در غیر این صورت یا باید کفش هایم را بیاویزم یا در راحتی زندگی کنم و هر از گاهی هم بازی کنم. دیگر یک جوان نیستم، ۲۴ سالم شده است، این لحظه بزرگی برای من است.”