مندی

نیم نگاه چلسی به مندی

مدافع چپ تیم موناکو، مندی که فصل خوبی را پشت سر می گذارد، توجه بسیاری از باشگاه ها منجمله منچستر یونایتد، منچستر سیتی و چلسی  به خود جلب کرده است.

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران، این بازیکن ۲۲ ساله که با قیمت ۱۳ میلیون یورو تابستان گذشته از مارسی فرانسه به موناکو منتقل شد، تا به حال با ۲۸ بازی‌ در لیگ فرانسه و جام باشگاهای اروپا برای تیم موناکو جزو یکی‌ از تاثیر گزارترین‌های زمین بود.

اسکای اسپرت اظهار کرد: ارزش این بازیکن در طول یک ساله گذشته دو برابر شده و هر ۶ تیم بالای جدول در لیگ برتر انگلیس علاقه به جذب این بازیکن دارند، اما پپ گواردیولا، خوزه مورینیو و آنتونیو کونته علاقه بیشتری برای جذب این مدافع نشان دادند.

همانطور که قابل پیش بینی‌ هست پپ گواردیولا دست به تغییرات زیادی خواهد زد که مطمئناً مندی می‌تواند جایگزین خوبی‌ برای کلیچی باشد، در همین حین خوزه مورینیو هم که اخیراً انتقاد شدیدی از لوک شاو کرده بود به او برای آخرین بار این شانس را داد که خودش را در ترکیب پیدا کند. آنتونیو کونته هم که  سال آینده باید در جام باشگاهای اروپا بازی‌ کند برای تقویت تیمش قطعاً تفکراتی دارد.

مندی در تیم موناکو این روزها خیلی‌ پر قدرت در پی‌ کسب رتبه اول لیگ فرانسه بعد از ۱۷ سال است و در جام باشگاهای اروپا با بیشترین سانتر و پاس گل کنار آلبا از بایرن مونیخ و مارسلو از مادرید قرار گرفت.  مندی امیدوار است سال آینده در تیمی بازی کند که بیشتر درخشیده شود.

 

ارسالی از فرهاد قنبری