هازارد

هازارد : نتایج تیم مهم تر از گلزنی ام است

هازارد که در مقابل ساوتهمپتون پانزدهمین گل خودش در این فصل را به ثمر رساند، معتقد است نتایج تیم اهمیت بیشتری از گلزنی او دارد.

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران وینگر بلژیکی چلسی پانزدهمین گل لیگ فصل خود را در خانه به ثمر رساند و این رکوردی برای او در چلسی است. او در حالت میانگین هر 174 دقیقه یک گل برای چلسی به ثمر رسانده است. گرچه این دستاورد بزرگی به نظر می آید ولی چیز بزرگی نیست وقتی نتیجه نهایی بازی در اسمفورد بریج برای تیم بررسی می شود.
هازارد توضیح می دهد : ” من به تعداد گل هایی که زدم اهمیتی نمی دهم . آمار بازی ها برای من مهم نیستند. هرگاه گلی به پیروزی تیم کمک کند ، آن گل مهم است. من تنها می خواهم که جام را در انتهای فصل ببرم. اگر هم بتوانم در بازی های باقی مانده گل های بیشتری بزنم بهتر می شود.
من از عملکرد خود در زمین راضی هستم. چند هفته قبل گفته بودم  که شباهت هایی در عملکرد من در دو سال قبل ، سال قهرمانی چلسی در پریمیر لیگ و این فصل وجود دارد. ”
هازارد در مورد بازی مقابل ساوتهمپتون گفت : ” مانند دیگر بازی های لیگ بازی سختی داشتیم. ما از موقعیت گل انتهای نیمه اول به خوبی استفاده کردیم و همچنین کنترل بازی را از ابتدای نیمه دوم در دست گرفتیم در حالی که آنها سعی می کردند فشار بیشتری بر ما بیاورند و این باعث شد در زمین خود فضای کمی پیدا کنیم ولی در پایان شادی از آن ما بود.”
از الان هازارد می تواند تمرکزش را بر درخشش خود در مبارزه قهرمانی با تاتنهام قرار دهد . تاتنهام امشب با کریستال پالاس بازی می کند. آنها حدودا زمان زیادی را در تعقیب ما در راه قهرمانی بوده اند.
هازارد در این باره گفت : ” همیشه خوب هست که قبل از تاتنهام بازی کنیم و علت آن این است که می توانیم فشار را بر دوش آنها بگذاریم و در خانه خود بشینیم و بازی آنها را تماشا کنیم.”
هازارد در مورد بازی آینده چلسی که در برابر اورتون که یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه خانگی اورتون ، گودیسون پارک برگزار می شود گفت : ” آنها بسیار خوب بازی می کنند و تیم خوبی هستند و بهترین گلزن لیگ را در اختیار دارند. پس خواهیم دید که بازی چگونه خواهد بود . استراحت خوبی داریم و امیدواریم این حرکت رو به جلو را تا انتهای لیگ داشته باشیم تا صدرنشین بمانیم.”

 

ارسالی از محمد مهدی قهرمان