ماجرای کتک خوردن یک تاتنهامی

وقتی تاتنهامی ها در بهترین شرایط تاریخ باشگاهشان قرار دارند، شکست در نیمه نهایی جام حذفی آن هم در برابر چلسی برایشان خیلی سخت بود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در  ایران، پس از آنکه تاتنهام در ورزشگاه ومبلی که احتمالا ورزشگاه خانگی فصل آینده آنها خواهد بود به مصاف آبی ها رفت و بازی را ۴ بر ۲ به آبی ها واگذار کرد برای تاتنهامی ها قابل قبول نبود و آنها تا حدی پیش رفتند که یکی از هوادارانشان را که فکر می کردند هوادار چلسی است کتک زده و راهی بیمارستان کردند.

مایکب وولر، که بعد از بازی چلسی و تاتنهام جلوی یک رستوران هندی در نزدیکی ومبلی ایستاده بود در ساعت ۱۹:۳۰ به وقت لندن مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

این جوان ۲۳ ساله که سابقه کار در کمپ تاتنهام را دارد در حالی راهی بیمارستان شده است که ممکن است برای همیشه مشکل بینایی داشته باشد.

به گفته پلیس لندن، ماجرا بدین شکل بوده که هواداران تاتنهام، فکر کرده اند او یک هوادار چلسی است و با مشت به صورتش ضربات محکمی زده اند.

واقعا شنیدن و نوشتن چنین اخباری بسیار ناراحت کننده است، چرا که حتی اگر او هوادار چلسی و یاهر تیم دیگری باشد، استحقاق چنین سرنوشتی نیست و فوتبال کیلومتر ها با این  رفتار ها فاصله دارد.