چلسی-میدلزبرو

چلسی ۳-۰ میدلزبورو

چلسی در دیداری یک طرفه و زیبا توانست در چهارچوب مسابقات لیگ برتر میدلزبورو را ۳-۰ در استمفورد بریج در هم بکوبد تا تنها ۹۰ دقیقه تا قهرمانی فاصله داشته باشد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، این تیم با ترکیب کورتوا، آزپلیکویتا، لوئیز، کیهیل، موزس، آلونسو، فابرگاس، ماتیچ، هازارد، پدرو و کوستا به زمین مسابقه پا گذاشت.

اولین گل چلسی را دیگو کوستا در دقیقه ۲۳ به ثمر رساند. ابتدا فابرگاس با پاسی تماشائی و بلند توپ را به کوستا در محوطه جریمه حریف رساند تا این بازیکن با یک بغل پای راحت توپ را از بین پای گوژان رد کند.

۱۱ دقیقه بعد پاس بلند آزپلیکوتا به آلونسو در گوشه محوطه جریمه رسید تا وینگ بک چلسی با یک ضربه چکشی از زاویه بسته و با اشتباه گوژان باز هم دروازه حریف را باز کند و حساب کار را ۲-۰ به سود چلسی کند.

شلیک آخر به قالب میدلزبرو که سقوط این تیم به دسته پایین تر را قطعی کرد، توسط ماتیچ در دقیقه ۶۵ زده شد. ابتدا چندین و چند پاس کوتاه توسط بازیکنان چلسی در پشت محوطه رد و بدل شد، تا باز هم فابرگاس با پاسی بیرون پا و زیبا توپ را روی سینه ماتیچ بفرستد و این بازیکن هم توپ را از بین پای گوژان به گل سوم چلسی تبدیل کند.

چلسی در این دیدار فوق‌العاده تماشائی بازی کرد و اگرچه موفق شد ۳ گل به ثمر برساند، چندین و چند موقعییت گل را از دست داد. این تیم تنها به یک برد دیگر تا قهرمانی لیگ برتر فاصله دارد و با ۷ امتیاز اختلاف نسبت به تاتنهام در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر