کونته

کونته : برای این لحظه خیلی‌ تلاش کردیم

کنفرانس خبری کونته امروز شور و حال دیگری داشت. این کنفرانس کاملا تحت تاثیر قهرمانی احتمالی‌ چلسی قرار گرفته بود با خبرنگاران نظر کونته در این باره را پرسیدند.

به گزارش کانون رسمی‌ هوادارن چلسی در ایران، کونته کنفرانس را چنین شروع کرد:”این لحظه لحظه‌ای بسیار خوب برای ما است. ما به رسیدن به یک هدف بزرگ بسیار نزدیک هستیم. اما نباید فراموش کنیم که ما به ۳ امتیاز در ۳ بازی باقی‌ مانده نیاز داریم.”

“فردا ما اولین فرصت برای کسب این امتیازات را داریم. باید بدانیم بازی مقابل وست بروم آسان نیست. آن‌‌ها تیمی قوی و فیزیکی‌ هستند با یک سرمربی خیلی‌ خوب. مطمئناً جو داغی بر بازی حاکم خواهد بود.”

“مهم است از این لحظه لذت ببریم. ما سخت برای این لحظه تلاش کردیم، خیلی‌ سخت. می‌‌خواهم تکرار کنم: این یک فصل خوب بود، می‌‌خواهیم آن‌ را فوق العاده کنیم.برای این منظور فقط یک راه وجود دارد: ۳ امتیاز را بگیریم و قهرمان شویم. من بازیکنانم را در تمرینات بسیار متمرکز به هدفشان می‌‌بینم. دیدن این روحیه برای من خیلی‌ خوب است.”

“باز هم می‌‌خواهم تاکید کنم، این فصل در شروع اصلا آسان نبود. ما مشکلات زیادی داشتیم. ما باید مشکلات زیادی را حل می‌‌کردیم. وقتی‌ در لیگ دهم می‌‌شوید، این بدان معناست که فقط یک مشکلی‌ وجود ندارد بلکه مشکلات زیادی هستند. مشکل فقط یک شخص خاصی‌ نبود. باید تقصیر را بین تمامی افراد در تیم تقسیم کنید.”

“ما وقتی‌ فصل را شروع کردیم، همراه بازیکنان و دست اندرکاران باشگاه سعی‌ کردیم مشکلات را حل کنیم. آن‌‌ها خیلی‌ سخت برای حل وضیعتمان تلاش کردند.”

“باید از بازیکنانم تشکر کنم، چون عادت کردن به یک متود جدید و یک فلسفه جدید کار آسانی نیست. آن‌‌ها سخت تلاش کردند تا فصل جدید را کاملا متفاوت از فصل قبل رقم بزنند.”

“بزرگترین دست آورد من این بود که بازیکنانم این اجازه را به من دادند که در زمینه‌هایی‌ همچون فیزیکی‌، تاکتیکی، آنالیز ویدئو و ضربه‌های کاشته سخت کار کنیم. تفاوت‌های زیادی بین این فصل و فصل گذشته هست.”

“وقتی‌ این نوع تغییرات را دارید کارتان سخت است. اول باید مرد عمل را پیدا کنید، سپس بازیکنان خیلی‌ خوب نیاز دارید.”

“بعد از فصلی که بسیار صدمه دیده اید، اگر بتوانید قهرمان شوید و به هدف برسید، شادی قهرمانی بسیار استثنائی خواهد بود. اما هنوز ما به ۳ امتیاز نیاز داریم. بعد از این، مطمئنم بازیکنانم می‌‌خواهند به خوبی‌ جشن بگیرند من هم همینطور.”