هازارد

هازارد: در چلسی توپ طلا را می برم

ادن هازارد معتقد است که می تواند به عنوان بهترین بازیکن جهان، توپ طلا را برنده شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد که چیزی به قهرمانی دوباره اش در لیگ برتر با چلسی برسد در مصاحبه ای با اسکای اسپورتز از امیدش به برد بالون دور و توپ طلای بهترین بازیکن جهان صحبت کرد.

او که در صورت پیروزی امشب تیمش برابر وست برومویچ به قهرمانی در لیگ برتر خواهد رسید توانسته عملکرد خوبی در این فصل از خودش به نمایش بگذارد. در فصلی که به عنوان نامزد برترین بازیکن سال لیگ برتر انتخاب شد که در نهایت این رقابت را به همبازی اش کانته باخت.

بردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن جهان این سالها بین رونالدو و مسی رد و بدل می شود که هازارد فکر می کند می تواند این روند را متوقف کند.

او در مصاحبه اش گفت :”من امیدوارم روزی بالون دور را برنده شوم. این در ذهن من هست و اگر نتوانم هم مشکلی نیست. من تلاش می کنم تا حرفه خوبی داشته باشم. بهترینی که می توانم. اما فکر می کنم بازیکنان دیگری نیز استحقاق این جایزه را دارند.”

وی ادامه داد :”وقتی مسی و رونالدو بازنشسته بشوند، شاید بازیکنان دیگری چون نیمار، پائولو دیبالا و یا آنتونیو گریزمان برنده شوند، چه کسی می داند؟ در آینده خواهیم دید. این چیزی نیست که من خیلی به آن فکر کنم.”

کریستیانو رونالدو آخرین بازیکنی از لیگ برتر بود که این جایزه را دریافت کرد و پس از آن بازیکن دیگری نتوانست چنین موفقیتی را کسب کند، اما هازارد بر این باور است که چلسی در فصل آینده برای قهرمانی در لیگ قهرمانان خیز خواهد برداشت که فرصت رسیدن به توپ طلا را برای هازارد فراهم می کند.

هازارد گفت :”آیا من می توانم برنده شوم؟ اگر فصل آینده بازی کنم، ما لیگ قهرمانان اروپا را ببریم و با بلژیک قهرمان جام جهانی شوم، چرا که نه؟ در ۱۰ سال گذشته برنده های بالون دور در اسپانیا بازی کرده اند اما این اتوماتیک نیست و اگر بازیکنی در انگلستان بهتر باشد، او هم خواهد برد.”