از نقل و انتقالات چه خبر

شایعات بسیاری پیرامون بازار نقل و انتقالات چلسی به گوش می رسد که به آنها نگاهی خواهیم داشت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، هیئت مدیره تیم چلسی که به تیم قهرمانشان ۲۰۰ میلیون پوند بودجه برای نقل و انتقالات این فصل داده اند، به کونته این فرصت را داده تا بتواند بازیکنان مورد علاقه اش را آبی پوش کند، از این رو فروش بازیکنانی چون کوستا می تواند این رقم را افزایش دهد.

 

سولانکه در راه لیورپول

دومینیک سولانکه که به تازگی توانست به قهرمانی جام جهانی جوانان دست یابد، یکی از آینده دار ترین بازیکن در آکادمی چلسی تبدیل شده است.

بازیکنی که شانس چندانی در تیم چلسی برای خودنمایی نداشته است.

این بازیکن ۱۹ ساله مد نظر لیورپولی هاست و هیچ بعید نیست که لندن را به مقصد شهر بندری لیورپول ترک کند.

 

باکایوکو و توافق با چلسی

این بازیکن فرانسوی تیم موناکو که جایگزین احتمالی ماتیچ در میانه میدان خواهد بود، به چلسی بیش از هر بازیکن دیگری نزدیک است.

پس از آنکه خبرهایی مبنی بر توافق موناکو و چلسی به گوش رسید، شایعه آمادگی او برای حضور در تست های پزشکی تیم چلسی را نیز می شد پیش بینی کرد.

 

خامس بالاخره به چلسی می آید؟

چندین فصل است که نام جیمز رودریگویز (خامس) در فصل نقل و انتقالات بر سر زبان هاست و همیشه یکی از گزینه های احتمالی چلسی بوده است.

این فصل که او به احتمال زیاد رئال را ترک خواهد کرد، آیا چلسی را انتخاب می کند؟

در این راه چلسی باید با پی اس جی و منچستر یونایتد رقابت کند.

 

وراتی پی اس جی را ترک خواهد کرد

این هافبک خوش آتیه ایتالیایی بعد از جلسه ای با مدیر ورزشی باشگاه پی اس جی، درخواست جدایی اش را به باشگاه تحویل داده است و می خواهد این تیم را ترک کند.

با توجه به اخباری که در گذشته مبنی بر علاقه چلسی به این بازیکن مطرح بوده است، وراتی را بار دیگر پیرامون نام چلسی قرار داده است.

اما اخباری نیز مبنی بر علاقه یوونتوس به این بازیکن مطرح می باشد.

 

حقوق بیشتر لوکاکو از کوستا

چلسی برای راضی کردن روملو لوکاکو به بازگشت به استمفوردبریج، به او دستمزدی به مراتب بیشتر از دیگو کوستا را به او پیشنهاد داده است.

اما مشکل انتقال لوکاکو، دستمزد این بازیکن نیست، بلکه رقم بالای ۱۰۰ میلیون پوندی درخواستی اورتون برای این بازیکن است.

 

ماهرز، منتظر بارسلوناست

وینگر الجزایری لستر سیتی منتظر است تا شاید بارسلونا او را بخواهد، این بازیکن که سال ۲۰۱۶ به عنوان ستاره ای جدید در لیگ برتر شناخته شد به جز چلسی، آرسنال را نیز به عنوان مشتری پر و پا قرصش دارد، اما او اگر نتواند به بارسلونا برود به گزینه های دیگر فکر می کند.

 

کونته قیمت کوستا را کم کرد

بعد از آنکه نخواستن دیگو کوستا از سوی این بازیکن و آنتونیو کونته رسانه ای شد، دیگر نمی تواند پیشنهاد هایی چون آخرین پیشنهاد اتلتیکو در تابستان گذشته که ۶۰ میلیون یورو (۵۴ میلیون پوند) بود را دریافت کند.

با این اوضاع پیش آمده به نظر می رسد چلسی حاضر است با نصف پیشنهاد قبلی، کوستا را به اتلتیکو یا میلان بدهد.

 

۵۲ میلیون برای ساندرو

چلسی و کونته اگر می خواهند الکس ساندرو را از یوونتوس به خدمت بگیرند باید برای این بازیکن مبلغ ۵۲ میلیون پوند پرداخت کنند.

این بازیکن برزیلی هنوز ۳ سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارد و این باشگاه ایتالیایی به سادگی راضی به فروشش نخواهد شد.

اما به گفته گاتزا، چلسی پیشنهادی ۵۰ میلیون یورویی برای این بازیکن ارسال کرده است که مسئولان یوونتوس آن را در کرده اند و در جواب به آبی ها گفته اند که در هیچ شرایطی او را نخواهند فروخت.

 

دستمزد بالای کوستا و مشکل رفتن به میلان

مهاجم گلزن چلسی که از این تیم به احتمال نزدیک به صد در صد از این تیم جدا خواهد شد، دستمزدی برابر با هفته ای ۲۰۰ هزار پوند را دارد که می تواند اصلی ترین مشکل برای رفتن این بازیکن به تیم آث میلان شود.

 

معاوضه ماتیچ و بونوچی

چلسی که بدنبال لئوناردو بونوچی از تیم یوونتوس است، نیمانیا ماتیچ را به این تیم پیشنهاد کرده است که این دو را معاوضه کنند.

آنتونیو کونته که دوست دارد بار دیگر این مدافع مستحکم را در تیمش داشته باشد، حاضر است ماتیچ را به ازای او راهی تورین کند.

همچنین گفته می شود چلسی حاضر است به علاوه ماتیچ، مبلغ ۴۸ میلیون پوند نیز پرداخت کند.

 

علاقه چلسی به دنی آلوز

این مدافع کهنه کار یوونتوس که تنها یک فصل در این تیم بود، به یکی از اولین گزینه های کونته در نقل و انتقالات امسال تبدیل شده است.

کونته به عنوان یکی از هواداران سبک بازی آلوز می خواهد او را به لندن بیاورد تا بتواند کنار موسز سمت راست دفاعی چلسی را بیمه کنند.

 

کونته دروازه بان پی اس جی را می خواهد

آنتونیو کونته، سرمربی آبی ها علاقمند انتقال آلفونسه آرئولا است تا بتواند این بازیکن را جایگزین اسمیر بگوویچ به به تازگی چلسی را ترک کرده است بشود تا در مواقع نبود کورتوا از دروازه چلسی حفاظت کند.