فرانک لمپارد ابراز کرد که خود را تا سال آینده آماده می کند تا بتواند در سطح اول اروپا، لیگ قهرمانان به مربیگری کرده و به این عرصه وارد شود.

لمپارد: چلسی برای جایگزینی کوستا به مشکل می‌‌خورد

حدود ۲ هفته پیش دیگو کوستا طی‌ مصاحبه‌ای عجیب از عدم علاقه کونته به ماندن وی در چلسی و تمایل این بازیکن به بازگشت به اتلتیکو مادرید خبر داد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، با توجه به محرومیت اتلتیکو مادرید از خرید بازیکن اگر کوستا به این تیم منتقل شود حداقل تا ماه ژانویه باید دور از میادین بماند. همین مساله شرایط را برای این انتقال دشوار می‌‌کند. کوستا در ۳۵ دیدار چلسی در لیگ برتر موفق شد ۲۰ گل برای چلسی به ثمر برساند.

اما فرانک لمپارد در مورد دیگو کوستا چنین می‌‌گوید:”او یک مهاجم خارق العاده است و همه ما از ابتدای حضور او در چلسی به این نتیجه رسیدیم. پیدا کردن جایگزین او بسیار برای چلسی سخت خواهد بود، هیچ شکی‌ در این موضوع نیست.”

“نمی‌ دانم فکر دیگو کوستا کجا است، آیا می‌‌خواهد بماند یا چلسی را ترک کند، همه این‌ها جزو شایعات است. چیزی که مشخص است این است که او مهاجمی بزرگ است. پس اگر او بماند چه بهتر، اما اگر نماند چلسی باید بین بهترین مهاجمان دنیا دنبال جایگزین او بگردد. او یک مهاجم همه فن حریف فیزیکی‌ است که قدرت گلزنی خوبی‌ دارد، در فوتبال امروزی پیدا کردن اینطور بازیکنان کار آسانی نیست.”

لمپارد در مورد لوکاکو گزینه‌ احتمالی‌ چلسی هم اذعان کرد:” من روملو را از زمانی‌ که کنار او بازی کردم می‌‌شناسم. در آن‌ زمان هنوز او در ابتدای فوتبال حرفه ایش بود و شانس زیادی برای بازی کردن نداشت.”

“او مشخصاً به یک مهاجم بزرگ تبدیل خواهد شد. او یک جایگزین خوب است. تنها چیزی که چلسی باید مراقب آن‌ باشد بازار نقل و انتقالات و قیمت نجومی بازیکنان است. به عنوان یک مهاجم همه فن حریف او یک گلزن خوب در اورتون خودش را معرفی‌ کرده است. اما بازیکنان دیگر هم هستند. مطمئنم چلسی بازیکنی خواهد گرفت که بتواند جای کوستا را بخوبی پر کند.”