رودیگر به چلسی پیوست

امروز بالاخره رودیگر به طور رسمی با چلسی قرارداد امضا کرد و به تیم قهرمان لیگ برتر پیوست.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مدافع ۲۴ ساله تیم ملی آلمان و سابق آس رم با قراردادی ۵ ساله به تیم چلسی پیوست که اکنون شماره ۲ جدید آبی ها خواهد بود. او شماره ای را برتن میکند که سالهای برتن ایوانوویچ بود.

او پس از امضای قراردادش با چلسی گفت :”بی صبرانه منتظرم تا همبازی هایم را ببینم و افتخار می کنم که به بالاخره به طور رسمی بازیکن چلسی شدم.”

امنالوکه به عنوان مدیر فنی تیم با او قراردادش را امضا کرد، گفت :”آنتونیو هنوز جوان است اما او با تجربه است، هم در سطح باشگاهی و هم ملی و تمام رفتارهایی که نیاز دارد در لیگ برتر داشته باشد. ما او را مد نظر داشتیم و ما مطمئنیم که در ترکیب تیم جا خواهد افتاد.”

رودیگر که با تکل های محکمش او را یاد می کنند اکثر دوره حرفه ای خود را در پست مدافع مرکزی سپری کرده است اما او قابلیت این را نیز دارد که در کنارها هم بازی کند.

او زمانی که ۱۸ ساله بود در سال ۲۰۱۲ برای بورسیا مونشن گلان باخ اولین بازی حرفه ای اش را انجام داد و در یک فصل بعد از آن به یک بازیکن ثابت تبدیل شد.

او ۲۰۱۵ به رم و تیم آس رم رفت و روزهای خوبی با آنها در سری آ داشت و توانست به یکی از مهره های اصلی این تیم در آید.

او اولین بازی ملی خودش را نیز در سال ۲۰۱۴ در برابر تیم ملی لهستان در تیم ملی امید انجام داد.

اما او که شانس حضور در ترکیب آلمان در یورو ۲۰۱۶ را داشت با یک بد شانسی روبه رو شد و به دلیل مصدومیت نتوانست همراه تیم ملی کشورش باشد.

اما او در قهرمانی آلمان در جام کنفدراسیون ها توانست جایگاه خودش را بدست آورد و با آلمان به قهرمانی برسد.