آزپلیکوئتا: هرجا کونته بگوید بازی می کنم

سزار آزپلیکوئتا معتقد است در فصل آتی هر پستی که کونته برایش در نظر گرفته باشد را قبول می کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، سزار آزپلیکوئتا که حتی ۱ دقیقه از فصل گذشته را هم از ترکیب آبی ها دور نبود این روزها سخت در تمرینات تلاش می کند تا بتواند ششمین سال حضورش در چلسی را به خوبی شروع کند.

او در مصاحبه ای با وب سایت رسمی باشگاه گفت :”ما به آینده با اشتیاق نگاه می کنیم، مطمئنا چالش بزرگی پیش روی ماست. می دانیم که قهرمان شدن سخت است چرا که ما در ۳ فصل گذشته ۲ بار قهرمان شده ایم، اما آماده مبارزه ایم.”

سزار اضافه کرد:”حالا تمام تیم ها خود را آماده خواهند کرد تا در مقابل قهرمان بازی کنند و ما باید خودمان را از نظر روحی برای آن آماده کنیم.اینجا لیگی است که باید با شش یا هفت باشگاه بزرگ رقابت کنیم. پیش بینی قهرمان قبل از شروع فصل خیلی سخت است. همه چیز بستگی به تیمی دارد که با آنها بازیهای سختی خواهیم داشت. پس ما آماده همه بازی ها می شویم.”

این بازیکن خستگی ناپذیر که فصل گذشته به عنوان یکی از سه مدافع کونته بازی کرد و از پست تخصصی اش کمی دور بود، در این خصوص گفت :”فصل گذشته من خیلی راحت در مرکز دفاع بازی کردم و مربی از من خواست آنجا بمانم. او (کونته) به من خیلی کمک کرد و مطمئنا وقتی قهرمان هم میشوید بیشتر خوشحال هستید.”

وی گفت :”من از اینکه هرجا کونته بگوید بازی کنم خوشحالم، درست است فصل پیش من در پست های مختلفی بازی کردم اما از اینکه به تیم کمک کردم تا روشی که مربی می خواهد کار کند، خوشحالم”