چلسی ۲ – ۳ بارنلی

تیم فوتبال چلسی در اولین گام در لیگ برتر نتوانست امتیازی بدست بیاورد و شکست خورد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیم چلسی که به عنوان قهرمان فصل گذشته در مقابل بارنلی صف آرایی کرده بود تا با یک پیروزی روحیه آور، از عنوانش دفاع کند خیلی زود و با اخراج گری کیهیل تیمی که بدون هازارد، پدرو و باکایوکو مصدوم وارد زمین شده بود شرایطش را بدتر کرد.

گری کیهیل در دقیقه ۱۴ بود که با کارت زرد داور مواجه شد و درست ۱۰ دقیقه بعد بارنلی به گل اولش دست یافت.

در ادامه چلسی بازی جذابی به نمایش نگذاشت و نتوانست موقعیت جدی ای را روی دروازه تیم میهمان بدست آورد و وضعیت وقتی سخت تر شد که در دقیقه ۳۹ گل دوم هم به ثمر رسید.

اما باز هم چلسی نتوانست آن تیم فصل قبلش را در زمین نشان بدهد و بازی نه چندان جذاب خط حمله آبی ها دلیلی بود تا آبی ها نتوانند همچنان شانسی داشته باشند.

در دقایق پایانی نیمه اول بود که در غفلت خط دفاعی آبی ها، بارنلی به گل دوم دست یافت تا دو تیم با نتیجه ۲ بر ۰ به سود بارنلی به اتمام برسد.

اما نیمه دوم، نیمه متفاوتی برای چلسی و کونته بود. با آمدن موراتا روح تازه ای به خط حمله چلسی دمیده شد تا او بتواند در اولین بازی رسمی اش در لیگ برتر به گل برسد و پاس زیبای ویلیان را با یک ضربه سر دقیق به ثمر برساند.

چلسی حملات خودش را ادامه داد و بارها دروازه حریف را تهدید کرد، موراتا یکبار دیگر هم روی پاس کریستنسن تور دروازه بارنلی را لرزاند که با نظر داور آفساید اعلام شد تا چلسی همچنان بدنبال گل دوم باشد.

در ادامه اخراج فابرگاس در دقیقه ۸۱ چلسی را ۹ نفره کرد تا کار از آنچه بود سخت تر شود.

گلی که در دقیقه ۸۸ با پاس گل فوق العاده موراتا و ضربه بی نقص لوییز به گل دوم آبی ها تبدیل شد توانست امید را به تیم چلسی بازگرداند که متاسفانه نتوانست به گل سوم آنها بانجامد.

 

ترکیب چلسی: کورتوا، کیهیل، لوئیز، رودیگر، آزپلیکوئتا، فابرگاس، کانته، آلونسو، بوگا (۱۸-کریستنسن (۹۰-ماسوندا))، باتشوایی (۵۹-موراتا)