کونته: باید به کارمان اعتماد کنیم

آنتونیو کونته معتقد است که اخراج گری کیهیل دلیل اصلی شکست تیمش در اولین بازی لیگ بوده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی ها امروز بعد از اخراج دقیقه ۱۴ گری کیهیل نیمه اول را با نتیجه ۳ بر ۰ شکست خورده به اتمام رساند تا کار را برای نیمه دوم آسان نکند.

آنتونیو کونته که در این بازی دستش در انتخاب بازیکن باز نبود، در مصاحبه بعد از بازی اش در خصوص لحظه اخراج کیهیل گفت : “مطمئنا لحظه کلیدی ای بود چرا که بعد از آن ما آرامش خود را از دست دادیم و ۳ گل خوردیم. ما باید در نقاط ضعفمان که باعث نا امیدی شد را تقویت کنیم. این طور نتایج در این شرایط می تواند رخ بدهد، اما باید به این فکر کنیم که بقیه بازی ها باقی مانده و ما باید بهترینمان را انجام دهیم. با اینکه سه گل خورده بودیم، جبرانش در نیمه دوم سخت شده بود، هرچند که بازیکنانم فوق العاده بودن که من خیلی به آن ها افتخار می کنم. امروز ما من دو چهره از تیم را دیدم. نیمه دوم و یک چهره ضعیف در نیمه اول.”

در خصوص بازی بوگا

وی در خصوص حضور جرمی بوگا در ترکیب اصلی تیمش و تعویض زود هنگامش گفت:”غیر ممکن است که از بازی ۱۶ دقیقه بوگا بتوانیم او را قضاوت کنیم. این باعث تاسف است چرا که او جوان و با کیفیت خوب است. خیلی ناراحت کننده بود که مجبور به تغییر سیستم شدیم، اما در آینده او می تواند شانسی دیگر داشته باشد.”

در خصوص عملکرد نیمه دوم

کونته در خصوص نیمه دوم که همراه با دو گل از لوئیز و موراتا گفت :”من فکر می کنم آلوارو فضای خوبی برای پیشرفت دارد. او خیلی خوب و سخت کار می کند و خیلی سریع آماده و با شرایط خودش را وقف داده است با استایل فوتبال. مطمئنا او خیلی خوب بازی کرد. او گل زد و بازی خوبی داشت.”

وی ادامه داد :”حالا باید سخت کار کنیم، ما این را می دانیم. تنها راه برای من و بازیکنانم است. الآن من نگران نیستم چرا که باید به کارمان اعتماد کنیم. امروز ما سه بازیکنمان را بدلیل مصدومیت نداشتیم، پدرو، هازارد و باکایوکو. موزس نیز محروم بود. نمی دانم اگر پدرو آماده شود شاید برای بازی آینده باشد، اما در خصوص دو بازیکن دیگر مطمئنا نیستم، در بازی آینده کیهیل و فابرگاس هم محروم خواهند بود.”