نقل و انتقالات متفاوت در جزیره؟

اگر باشگاه های حاضر در لیگ برتر موافقت کنند، پنجره نقل و انتقالات زود تر از دیگر لیگ ها بسته خواهد شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، بعد از ماه ها مذاکره در اتحادیه فوتبال می گذرد تا لیگ برتر بتواند به تیم هایش این اطمینان را بدهد که با شروع این مسابقات، تغییری در ترکیبشان صورت نخواهد گرفت.

اسکای اسپورترز معتقد است که اکثریت باشگاه ها با این قانون موافق هستند تا بتوانند این قانون را عملی کنند.

این باشگاه ها قصد دارند برای فصل آینده تغییراتی را دهند، می خواهند نقل و انتقالاتی که این فصل سه هفته دیگر بسته می شود را تا آغاز مسابقات لیگ برتر تغییر دهند. در میان ۲۰ باشگاه حاضر در لیگ برتر باید حداقل ۱۴ رای موافق داشته باشند تا بتوانند این پیشنهاد را به قانون تغییر دهند.

در صورتی که این قانون تایید شود، دیگر تیم ها اجازه نخواهند داشت تا تغییری در ترکیب تیمشان دهند. قانونی که بیشتر به تیم هایی کمک می کند که باشگاه های بزرگ در کمین ستاره هایشان هستند.

اما باشگاه های بزرگ موافق هم در میان باشگاه های حاضر هست، چرا که برخی از باشگاه ها و مربیان ترجیح می دهند ترکیبشان را از روز اول بشناسند و روی بازیکن دیگری حساب نخواهند کرد.

در این میان پائول کلمنته سرمربی سوانسی بعد از تساوی با ساوتهمپتون گفت :”باشگاه ما از این تصمیم حمایت خواهد کرد.اکثریت باشگاه ها موافق هستند اما شاید تمام باشگاه ها برای اجرایی شدنش باید موافق باشند. می تواند فصل آینده اجرا شود.”