تاتنهام-چلسی

تاتنهام ۱-۲ چلسی 

چلسی در دیداری جذاب و تماشائی در حالی‌ که با ترکیب نصفه و نیمه به مصاف تاتنهام در ومبلی رفت موفق شد با نتیجه ۲-۱ این تیم را شکست دهد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، آبی‌ پوشان لندن امروز با ترکیب کورتوا، لوئیز، رودیگر، آزپلیکویتا، کریستینسن، کانته، باکایوکو، آلونسو، موزس، ویلیان و موراتا به این دیدار پا گذاشت.

در نیمه اول در حالی‌ که تاتنهام بار‌ها و بارها به رسیدن گل نزدیک شد، این مارکوس آلونسو بود که با یک ضربه کاشته فوق‌العاده در دقیقه ۲۴ حساب کار را ۱-۰ به سود چلسی کرد.

در ادامه تاتنهام فشار را روی دروازه چلسی بیشتر کرد و حتی در دقیقه ۴۲ هری کین تیر دروازه چلسی را به لرزه در آورد.

در نیمه دوم باز هم مالکیت توپ در دستان تاتنهام بود اما چلسی در ضدّ حملات خطرناک ظاهر می‌‌شد. حتی ویلیان در دقیقه ۷۳ موفق شد تیر دروازه تاتنهام را به لرزه در بیاورد.

دقیقه ۸۰ پدرو و باتشوایی به ترتیب به جای ویلیان و موراتا وارد زمین شدند و ۲ دقیقه بعد روی ضربه کاشته‌ای که اریکسن به سمت دروازه چلسی زد باتشوایی به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا حساب کار ۱-۱ مساوی شود.

اما این پایان کار نبود. قهرمان چلسی مارکوس آلونسو در دقیقه ۸۸ روی توپگیری خوب لوئیز و کار تیمی با پدرو از زاویه بسته دروازه یوریس را گشود تا چلسی در دیداری که همه این تیم را بازنده فرض می‌‌کردند موفق شود ۲-۱ همشهری خود را شکست دهد.