به نظر می رسد رئال مادرید تیم آینده دیوید لوئیز خواهد بود که در نقل و انتقالات زمستانه راهی مادرید خواهد شد.

لوئیز: کارم را به خوبی انجام دادم

داوید لوئیز بر این باور است که تیمش توانسته بازی هوشمندانه ای را برابر تاتنهام به اتمام برساند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، لوئیز که در نبود فابرگاس به کمک خط میانی تیمش رفته بود مسئولیت سختی داشت که در این باره که کونته چه برنامه ای برایش داشته است به اسکای اسپورتز گفت :”بدو! خیلی زیاد بدو!  تا فاصله بین اریکسون و دله الی را کنترل کنم.”

لوئیز که برد تیمش برابر تاتنهام خوشحال بود، در ادامه صحبت هایش گفت :”آنها همیشه بین خط ها خوب بازی می کنند، پس من آنجا بودم تا این فاصله پر کنم و هیچ فضایی به آنها ندهم تا موقعیتی نسازند، پس من بیشترین تلاشم را کردم.”

او همچنین درخصوص بازی تیمش نیز گفت :”بازی هوشمندانه ای بود چرا که باید درک می کردیم که وقتی جلوی تیم خیلی خوبی که معمولا توپ را در اختیار دارد باید صبور باشیم، اما بعضی وقت ها باید آنها را در ضد حمله ها شگفت زده کنیم. فکر می کنم ما راه هوشمندانه را به خوبی انجام دادیم.”

لوئیز ادامه داد :”هفته گذشته نیمه اول افتضاحی داشتیم ولی نیمه دوم فوق العاده بود. اما امروز خیلی خوب بود. جلوی تیمی فوق العاده با بازیکنانی فوق العاده بازی می کردیم که فکر می کنم انقدر خوب بودیم که استحقاق این پیروزی را داشته باشیم. خیلی مهم بود که بعد از باخت شخصیتمان را نشان دهیم.”