کوستا

کوستا آماده آشتی با کونته

مهاجم اسپانیایی و مغضوب چلسی که در ابتدا قرار بود از این تیم کنار برود پس از کش و قوس‌های فراوان در آستانه بازگشت به آبی‌‌های لندن است.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، از شروع نقل و انتقالات شایعات و حرف و حدیث پیرامون داستان چلسی و کوستا بسیار شنیده می‌‌شد. کوستا که در برزیل موراتا را جانشین خودش در چلسی می‌‌دید تمام تلاشش را کرد تا از این تیم در فصل نقل و انتقالات جدا شود.

اما اوضاع بر وفق مراد مهاجم اسپانیایی پیش نرفت و با توجه به محرومیت اتلتیکو مادرید از خرید بازیکن جدید این بازیکن نتوانست به مقصد مورد علاقه اش برود. همچنین چلسی و اتلتیکو موفق به توافق بر سر قیمت این بازیکن نشدند تا حتی کوستا برای ۳ ماه (تا پایان محرومیت اتلتیکو) به صورت قرضی به تیم دیگری برود.

به نقل از اکسپرس منبعی که به کوستای ۲۸ ساله نزدیک است، ادعا کرده که مهاجم چلسی مجبور است با مربی‌ این تیم صلح کند و به تمرینات چلسی بازگردد. در غیر این صورت امکان تمام شدن دوران حرفه‌ای کوستا در فوتبال وجود دارد.

کوستا که در تابستان برای تمرینات پیش فصل به چلسی بازنگشت با جریمه‌های فراوانی از باشگاه روبرو شد. حالا در کنار شکایت چلسی از این بازیکن به نظر می‌‌رسد کوستا مجبور به صلح با چلسی و کونته است. اما بر خلاف اینکه به اینکه چلسی تنها ۲۵ نفر در فهرست خود دارد و اسم کوستا هم در آن دیده می‌‌شود، مهاجم چلسی شانس کمی‌ برای حضور در زمین دارد زیرا کونته بارها اعلام کرده است دوران کوستا در چلسی به پایان رسیده است.

در پایان به نظر می‌‌رسد کوستا تا نقل و انتقالات ژانویه چاره‌ای جز بازگشت به چلسی و تمرین با رزروهای این تیم ندارد.