گزارش؛ لستر سیتی ۱-۲ چلسی

چلسی با هدایت آنتونیو کونته و گلزنی دوباره آلوارو موراتا، خرید گران قیمت خود از رئال مادرید موفق به پیروزی برابر لستر سیتی در ورزشگاه کینگ پاور شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی در حالی به مصاف لسترسیتی رفت که دو بازی گذشته خود را برابر اورتون و تاتنهام با پیروزی پشت سر گذشته بود.

 

شاگردان کونته در دقیقه ۴۱ با گل آلوارو موراتا باز هم با ضربه سر و روی سانتر سزار آزپیلیکوئتا به گل دست یافتند. از دیگر اتفاقات مهم این نیمه واکنش فوق العاده کورتوا در مصاف تک به تک با مهاجم لستر، سالیمانی بود.

 

چلسی نیمه دوم را بدون تغییر آغاز کرد و در دقیقه 50 روی شوت زمینی و ناگهانی انگولو کانته، ستاره سابق لستر به گل دوم خود رسید.

 

در ادامه لستر سیتی روی اشتباه کورتوا و سزار آزپیلیکوئتا به یک پنالتی دست یافت که جیمی واردی علیرغم برخورد توپ با دست دروازه بان، برای لستر گلزنی کرد تا نیم ساعت انتهایی مسابقه از هیجان خاصی برخوردار شود.

 

دو تیم موقعیت هایی داشتند ولی نتیجه همان ۲-۱ باقی ماند. بازیکنان چلسی نسبت به تصمیم داور مبنی بر پنالتی نگرفتن توپی که به دست مدافع لستر سیتی خود به شدت اعتراض کردند و این جنجالی ترین صحنه مسابقه بود که به نظر می رسد از چشم داور پنهان ماند.

 

بازی در پایان با نتیجه ۲-۱ در کینگ پاور خاتمه یافت تا چلسی با کسب سه برد از چهار بازی ۹ امتیازی شود.

 

از دیگر نکات این مسابقه بازگشت ادن هازارد به ترکیب چلسی در نیمه دوم و درخشش تیموئه باکایوکو، خرید ۴۰ میلیون پوندی آبی ها از موناکو بود. همچنین زاپاکوستا به جای ویکتور موزس به زمین آمد که بازی قابل قبولی از خود ارائه داد و حتی تا آستانه گلزنی هم پیش رفت.

 

چلسی:‌ کورتوا، آزپیلیکوئتا، لوییز، رودیگر، موزس (۷۴-زاپاکوستا)، انگولو کانته، تیموئه باکایوکو، مارکوس آلونسو، سسک فابرگاس (۷۸-ادن هازارد)، پدرو (۶۳-ویلیان)، آلوارو موراتا

گل ها: آلوارو موراتا (۴۱)، انگولو کانته (۵۰)

 

لستر سیتی: اشمایکل، سیمپسون، مورگان، مگوری، فاچس، ماهرز، اندیدی، جیمز (۷۸-ایهناچو)، آلبرایتون (۴۵-کینگ)، سلیمانی (۴۵- گری)، جیمی واردی

کارت زرد: اندیدی

گل: جیمی واردی (۶۲)