چلسی ۵-۱ ناتینگهام فارست

آبی های لندن موفق شدند با یک برد پرگل از پس ناتینگهام فارست بر آیند تا به دور بعدی رقابت های لیگ کاپ راه پیدا کنند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فاصله دو تیم چلسی و ناتینگهام فارست ۲۷ رتبه در فوتبال انگلیس است. چلسی مدافع عنوان قهرمانیست و هم اکنون در رده سوم با تنها ۳ اختلاف نسبت به تیم اول جدول نشسته و ناتینگهام فارست شروعی بد در چمپیونشیپ داشته و رتبه دهم این دسته را دست دارد.

آخرین بازی دو تیم سال ۲۰۰۷ بوده، جایی که چلسی در اف ای کاپ (جام حذفی) ۳-۰ موفق به شکست دادن این تیم شد.

دقیقه ۱۳ بازی بود که کندی گل زنی را روی پاس آنتونی رودیگر برای چلسی با یک ضربه والی آغاز کرد. تنها ۶ دقیقه بعد بود که روی هوشیاری فابرگاس و هازارد میچی باتشوای توانست نتیجه را ۲-۰ کند.

دقیقه ۴۰ بازی بود که چارلی ماسوندا که اولین بار بود از ابتدا در ترکیب چلسی قرار می گرفت، با یک ضربه محکم از زاویه بسته روی پاس سسک توانست اولین گل خود را با پیراهن چلسی به ثمر برساند.

نیمه اول با نتیجه ۳-۰ خاتمه یافت.

در نیمه دوم چلسی همچنان حمله می کرد. این بار ادن هازارد بعد از جا گذاشتن چند بازیکن و در حالی که دروازه خالی بود،‌از خود گذشتگی کرد و به میچی باتشوای پاس داد تا این بازیکن دوباره گلزنی کند.

در دقیقه ۵۶ بازی اتان آمپادو بازیکن ۱۷ ساله جای سسک فابرگاس را در ترکیب گرفت که اتفاقی جالب بود.

در اواخر بازی بود که میچی باتشوای توانست گل سوم خود و گل پنجم چلسی را به ثمر برساند. روی این گل ضربه غیر قابل مهار کندی نقش اصلی را داشت که به تیرک دروازه خورد و دقیقا جلوی پای باتشوای فرود آمد تا این بازیکن هتریک خود را تکمیل کند.

در آخرین لحظات بازی بود که ناتینگهام هم یک گل زد تا کلین شیت چلسی از دست برود. بازی در نهایت با نتیجه ۵-۱ به سود چلسی خاتمه یافت.

ترکیب چلسی: کابایرو، رودیگر، کریستنسن (کلارک سالتر)، کیهیل، زاپاکوستا‌(استرلینگ)، سسک فابرگاس(آمپادو)، باکایوکو، کندی، چارلی ماسوندا،‌ میچی باتشوای، ادن هازارد

گل ها: میچی باتشوای‌ (۵۳-۱۹-۸۶)، کندی‌ (۱۳)، ماسوندا (۴۰)

ترکیب ناتینگهام فارست: هندرسون، ورال، هابس، مانچینی، لیچاج، بوچالاکیس، اوسبورن، داول (کلو)، فاکس (داریکوا)،‌کامینگز، واکر (برتون)

گل: داریکوا (۹۱)