استوک-چلسی

استوک سیتی ۰-۴ چلسی

چلسی در روز درخشش اسپانیاییهایش و با ارائه نمایشی منطقی و تماشائی موفق شد استوک سیتی را در ورزشگاه بت ۳۶۵ با نتیجه ۴-۰ در هفته ششم لیگ برتر در هم بکوبد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، آبی‌ پوشان لندنی در این دیدار با ترکیب کورتوا، کریستینسن،رودیگر، آزپلیکویتا، موزس، آلونسو، کانته، باکایوکو، پدرو، ویلیان و موراتا به این دیدار پا گذاشتند.

تنها ۲ دقیقه پس از شروع بازی پاس فوق‌العاده آزپپلیکوتا در عمق دفاع استوک به موراتا رسید و این بازیکن با فراری زیبا و ضربه‌ای دقیق دروازه جک باتلند را باز کرد تا حساب کار ۱-۰ به سود چلسی شود.

دقیقه ۳۰ دارن فلچر با پاس رو به عقب اشتباه خودش پدرو را با باتلند در موقعییت تک به تک قرار داد تا این بازیکن با فرصت شناسی‌ فوق‌العاده و با ضربه‌ای دقیق دروازه باتلند را باز کند.

در ادامه استوک شدیداً روی دروازه چلسی حمله ور شد اما دفاع مستحکم این تیم اجازه کمتر شدن فاصله را نداد تا چلسی با نتیجه ۲-۰ در نیمه اول استوک را شکست دهد.

دقیقه ۷۷ توپگیری خوب از باکایوکو و قرار دادن توپ در اختیار موراتا کافی‌ بود تا این بازیکن در یک کورس فوق‌العاده فلچر را جای بگذارد و از گوشه محوطه شش قدم با ضربه‌ای زیبا حساب کار را ۳-۰ کند.

دقیقه ۸۲ پاس خارق‌العاده فابرگاس در محوطه جریمه به آزپلیکویتا و رساندن توپ با سینه به موراتا در دهانه دروازه کافی‌ بود تا مهاجم اسپانیایی با یک ضربه به آسانی گل چهارم چلسی را به ثمر برساند و حساب کار را ۴-۰ کند.

در پایان با پیروزی ۴-۰ چلسی در تعقیب تیم‌های منچستری و با ۴ امتیاز اختلاف باقی‌ ماند.

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر