فابرگاس: راه زیادی مانده است

سسک فابرگاس پس از شکست برابر سیتی از بازی های مانده لیگ برتر با خوش بینی صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، سسک فابرگاس بازیکن خلاق و مورد اعتماد کونته در این فصل، پس از شکست ۱ بر ۰ در برابر منچستر سیتی مصاحبه ای انجام داد و گفت :”واقعیت این است که می دانستیم هفته سختی را در پیش داریم، ابتدا با سفر به استوک در شنبه گذشته شروع شد، جایی همیشه برایمان یک بازی دشوار وجود دارد.”

وی ادامه داد :”سپس به اتلتیکو مادرید رفتیم که صبح زود و ساعت ۵ به آنجا رسیدیم  (روز سه شنبه) و تنها یک روز وقت داشتیم تا آماده بازی شویم. ما در برابر سیتی ای قرار گرفتیم که به خوبی خودش را آماده کرده وبد، آنها در خانه بازی داشتند و روزهای بیشتری برای استراحت. ما هیچ بهانه ای نداریم اما هفته سختی را ما پشت سر گذاشتیم. ما همه توانمان را گذاشتیم اما نتوانستیم همه چیز را بدست آوریم.”

فابرگاس اضافه کرد:”آنها (منچستر سیتی) تیم فوق االعاده ای هستند و ما این را می دانستیم. آنها دو بازی قبلی خود را برده بودند و ذهنیتی شبیه به آنچه ما انجام دادیم داشتند.به آنها تبریک می گویم.”

او در انتها با مقایسه این فصل با فصل گذشته گفت :”بدون شک این همان چلسی فصل قبل است، اما با این تفاوت که برابر سیتی ای قرار گرفتیم که استراحت بیشتری داشته است. فصل پیش در این زمان ما ۸ امتیاز از صدر جدول عقب بودیم، اما این هیچ نشانه ای نیست و ما راه زیادی تا پایان فصل داریم.”