اسکار: روزی برمیگردم

اسکار، بازیکن سابق تیم چلسی که این روزها در چین به فوتبالش می پردازد ابراز امیدواری کرد که شاید روزی بتواند به چلسی و لیگ برتر بازگردد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، اسکار که با ۱۹ میلیون در تابستان ۲۰۱۲ به چلسی پیوسته بود پس از سه سال و نیم و در زمستان ۲۰۱۶ چلسی را به مقصد چین ترک کرد که به یکی از پر درآمد ترین بازیکنان جهان تبدیل شود.

این بازیکن که بیش از ۲۰۰ بازی برای آبی ها انجام داده است در پاسخ به خبرنگاری که از علاقه وی برای بازگشت به لیگ برتر سوال کرده بود اینچنین جواب داد :”بله، دوست دارم برگردم! من هنوز جوانم و ۲۶ سال دارم.”

اسکار ادامه داد :”چه کسی می داند در دو، سه سال آینده شاید به لیگ برتر برگشتم، خیلی خوشحال خواهم بود و ترجیح می دهم برای چلسی بازی کنم، باشگاهی که دور ها را برای بازگشت من باز گذاشته است.”

او همچنین در خصوص تغییرات صورت گرفته در چلسی توسط آنتونیو کونته نیز گفت:”دیدگاهی که دارم به زمانی است که به باشگاه می خواستم کمک کنم. در هشت بازی اول من خیلی خوب بازی کردم ، سپس یک بازی در جام اتحادیه انجام دادم و از تیم جدا شدم، سپس تیم شکست خورد و تغییر کرد !”

وی اضافه کرد :”سپس او (آنتونیو کونته) تیم را به سیستم ۳-۴-۳ تغییر داد که من دیگر بازی نمی کردم، من هیچ جایگاهی برای بازی نداشتم چرا که من بیشتر هافبک تهاجمی هستم. پس تغییرات زیاد بود. پس من تصمیم گرفتم جدا شوم، اما در ها را باز نگهداشتم.”

اسکار همچنین از همبازی بودن با فرانک لمپارد گفت که :”من واقعا از بازی کردن با او لذت بردم، خیلی چیزها از او یادگرفتم. او من را خیلی تحت تاثیر قرار می داد، نه تنها من بلکه برای خیلی از بازیکنان نیز اینطور بود. اما او یک مثال کسی است که من هر روز با او تمرین می کردم و چیزهایی از او هر روز یاد می گرفتم.”