کونته: شب راحت نمی خوابم

آنتونیو کونته معتقد است چلسی با شکست برابر کریستال پالاس تاوان اشتباهات و شروع کندش در ابتدای بازی را داده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کونته که یک شکست نا امید کننده را بعد از روزهایی که بازیکنانش در تیم های ملی مشغول بوده اند را تجربه کرد. در یک بازی سخت برابر کریستال پالاس بحران دیده و با مربی ای جدید.

وی در خصوص این بازی که در همان نیمه اول به دلیل مصدومیت موزس مجبور به تعویض او با زاپا کوستا شد، گفت :”من فکر می کنم امروز بازی سختی برای ما بود. شروع ما خیلی ضعیف بود و زمانی که شما برابر کریستال پالاس بازی می کنید باید از همان اول بازی با شخصیت بیشتری بازی کنید. در غیر این صورت ما به حریف این فرصت را می دهیم که اعتماد به نفس پیدا کند. ما گل اول را خوردیم، توانستیم به بازی برگردیم اما در دقایق پایانی نیمه اول گل بدی خوردیم و کار را برای ما خیلی سخت کرد.”

سرمربی آبی ها اضافه کرد :”من شگفت زده نشدم، چون وقتی با تیمی که در محدوده سقوط است بازی می کنید با چنین جوی روبه رو می شوید. پالاس با کیفیت بالایی بازی کرد و برای تمام توپ ها جنگید. اما من ترجیح می دهم به تیم خودم نگاه کنم. هر مربی ای باید مشکلات تیم خودش را حل کند.”

کونته گفت :”من شکست را دوست ندارم، مخصوصا وقتی که دوبار پشت سر هم باشد. مطمئنا امروز روحیه بدی داریم و امشب خوابیدن برای من سخت است، اما ما باید حس مشترکی داشته باشیم، هم من هم بازیکنانم، باید وضعیت منفی را به وضعیت مثبت تغییر دهیم.”

آنتونیو کونته درباره مصدومیت موزس نیز گفت :”برای ما دوران خیلی سختی است، چرا که باید بدون موراتا و کانته بازی کنیم که خیلی راحت نیست، درون بازی هم یک بازیکن مهم دیگرمان، موزس مصدوم شد که امیدوارم خیلی زود برگردد.”

او ادامه داد :”سخت ترین دوران، وقتی است که ما سه، چهار بازیکنمان را از دست بدهیم و این یک مشکل بزرگ است که ما باید راهی پیدا کنیم و برای آن بجنگیم. این فصل خیلی سخت خواهد بود و ما باید ۱۵۰ درصد توانمان را بگذاریم و ۱۰۰ درصد کافی نیست، مثل فصل گذشته. چون کافی نیست و می خواهیم در تمام رقابت ها تلاش کنیم تا در کورس باشیم ، این راحت نخواهد بود.”

کونته گفت :”شغل من این است که روی کارم و بازیکنانم متمرکز باشم و تلاش کنم بهترینمان را انجام دهیم. به طور حتم در حال حاضر ما در دوران آسانی نیستیم و فکر می کنم مهم است که راه حلی پیدا کنیم نه اینکه دنبال بهانه باشیم.”

کونته درباره غایبان تیمش در این بازی نیز صحبت کرد و اینچنین گفت :”از دست دادن بازیکنی چون کانته راحت نیست، چرا که او می تواند بخش زیادی از زمین را پوشش دهد، اما ما باید این را به راه حل های متفاوتی برسانیم، بالانس تیم خیلی مهم است و ما می خواهیم برنده باشیم. امروز بالانس ما خیلی ضعیف بود.”

سرمربی آبی ها که حالا باید تیمش را برای بازی با آس رم در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان اروپا آماده کند، در خصوص غایبین احتمال آن بازی نیز پرداخت و گفت :”مطمئنا موزس به خاطر مصدومیت امروزش نخواهد بود، من نمی دانم این مصدومیت جدی است یا نه، اما امیدوارم جدی نباشد. درینکواتر همچنان غایب است و امیدوارم موراتا را برای آن بازی داشته باشم.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر