لمپارد: چلسی می تواند حریف هر تیمی شود

فرانک لمپارد معتقد است ترکیب اصلی چلسی می تواند حریف هر تیمی در لیگ قهرمانان اروپا شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد اسطوره بی چون و چرای چلسی که تجربه گلزنی در فینال لیگ قهرمانان و قهرمانی در این رقابت ها را در کارنامه درخشان بازیکنی اش دارد بر این باور است که چلسی در این رقابت ها بهتر از دو تیم منچستری، لیورپول و تاتنهام خواهد بود.

چلسی این روزها خود را از صدرنشینی در لیگ برتر دور می بیند و آنها در دو بازی اخیر خود، شکست خورده اند. اما لمپارد معتقد است همین امر باعث می شود تا آنها در لیگ قهرمانان اروپا موفق تر باشند.

او که به عنوان کارشناس در شبکه بی تی اسپورت مشغول است، این چنین نظرش را بیان کرد :”منچستر سیتی و منچستر یونایتد هر دو تیم دارای ترکیب قوی ای هستند، اما ترکیب اول چلسی می تواند حریف هر تیمی شود. منچستر سیتی الآن فوق العاده بازی می کند و همه این را می دانند.”

وی ادامه داد :”اما من فکر می کنم چلسی خودش را آماده کرده است که به اروپا برود و نتیجه بگیرد، چلسی که در مرحله آخر می توان انجام داد. آنها واقعا تیمی قوی و سازماندهی شده دارند و در مقابل هر تیمی می توانند کاری که با اتلتیکو انجام دادند را تکرار کنند.”

سوپر فرانک گفت :”آنها اگر بازیکنان کلیدیشان را از دست بدهند برایشان سخت تر می شود. اما من باور دارم که آنها بازیکنان آماده ای دارند، آنها شانس زیادی دارند که در میان تیم های انگلیسی پیش روی بیشتری بکند. در انتهای فصل اگر باور کنند قهرمانی در لیگ را از دست داده اند روی اروپا متمرکز خواهند شد، با تحکیم لیگ و ماندن جزو ۴ تیم برتر برای چلسی فوق العاده است، و شاید آنها باید برای لیگ قهرمانان بدوند.”