ژکو: امیدوارم موراتا بازی نکند

ادین ژکو مهاجم بوسنیایی تیم آس رم امیدوار است آنتونیو کونته به موراتا استراحت بیشتری داده و او را در ترکیب نگذارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ژکو که باید امشب دو مصافی نفس گیر در مقابل چلسی قرار گیرد، روز گذشته در کنفرانس خبری مسابقه آس رم و چلسی شرکت کرد و درباره این بازی به صحبت پرداخت.

آلوارو موراتا که در هفت بازی تیمش در لیگ برتر توانسته ۶ گل به ثمر برساند و در بازی گذشته تیمش برابر اتلتیکو نیز گلزنی کند، تازه از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده است و ممکن است کونته یک بازی دیگر نیز به او استراحت بدهد.

ژکو درباره تیم چلسی و حضور موراتا در ترکیب تیم اینچنین گفت که “آنها پر از بازیکنان سطح بالا هستند و اعتراف می کنم که اگر موراتا در ترکیب نباشد برای ما بهتر خواهد بود.”

ژکو در پاسخ به سوالی که از او مبنی بر اینکه اگر توان حذف یک نفر از لیست تیم چلسی را داشته باشد، چه کسی را حذف می کند نیز در نوع خودش جالب بود و او گفت که اگر می توانست حداقل ۵ نفر را از لیست بازی امشب حذف می کرد.

او در ادامه گفت :”تیم آنها پر از بازیکنان سطح بالاست، آلوارو موراتا فوق العاده بود و خیلی سریع با لیگ برتر وفق پیدا کرد. برای ما بهتر است که موراتا استراحت کند و در مسابقه بعدی بازی نکند.”

ژکو همچنین درباره شکست چلسی در برابرکریستال پالاس صحبت کرد و این چنین گفت :”من فکر می کنم چلسی به کریستال پالاس باخت، فقط به خاطر اینکه لیگ برتر خیلی سخت است. ما می دانیم که با تیمی رو به رو خواهیم شد که عصبانی است و مربی ای دارند که آنها را در حد ماکزیموم با انگیزه می کند، اما ما روی کار خودمان تمرکز خواهیم کرد.”

مهاجم با تجربه رم که چند فصلی را در منچستر سیتی بازی کرده است و تجربه رویارویی با آبی ها را دارد، این گونه صحبت هایش را ادامه داد :”من هیچ وقت در مقابل چلسی گلزنی نکرده ام که این به من انگیزه می دهد، اما من همیشه برای کمک به تیمم می خواهم گلزنی کنم. چلسی یکی از قدرتمند ترین تیم هایی است که در مقابلش بازی کرده ام، من هنوز به آنها گل نزده ام و این دلیل کافی است که تور دروازه آنها را پیدا کنم.”