کونته:‌ نتیجه عادلانه بود

آنتونیو کونته معتقد است که نتیجه تساوی تیمش برابر آس رم در شب گذشته، عادلانه بوده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته سرمربی آبی ها که شب گذشته تیمش بازی ۲-۰ برده برابر آس رم را ۳-۳ به اتمام رساند، در مصاحبه ای پیراهون این بازی شرکت کرد.

او اینگونه صحبت هایش را شروع کرد :”من دوست دارم صادقانه بگویم، مطمئنا من فوتبالی که در خیلی از بازی ها انجام دادیم را دوست ندارم و باید مسئولیتش را بر عهده بگیرم. از یک سو من خواستم از تیمم دفاع کنم تا به ثبات بیشتری برسد و یک مدافع وسط را به جای هافبک گذاشتم، لوئیز.”

وی ادامه داد :”از سویی دیگر ما کاملا  شیوه فوتبال بازی کردنمان را از دست دادیم، من این را دوست ندارم.”

سرمربی آبی ها که روزهای سختی را در استمفوردبریج تجربه می کند، اضافه کرد :”در انتها فکر می کنم نتیجه این بازی عادلانه بود،ما ۲-۰ جلو بودیم اما نتوانستیم بازی را کنترل کنیم و من مسئولیتش را قبول می کنم. گاهی وقت ها باید راه حل درستی را انتخاب کنید تا از تیمتان محافظت شود، گاهی نتیجه اش خوب است و گاهی بد.”

او گفت :”وقتی ما به سیستم خودمان برگشتیم، ما عمیق تر فشار آوردیم و شانس هایی هم داشتیم و فوتبال بهتری بازی کردیم.”

کونته درباره وضعیت نگران کننده چلسی در هفته های اخیر نیز صحبت کرد و این چنین گفت :”شما به خوبی وضعیت ما را می دانید. نتیجه مساوی خوب بود چرا که رم استحقاق این نتیجه را داشت.من از بازیکنانم راضی ام را که آنها یک تلاش بزرگ را به من نشان دادند، مشارکتی بزرگ در بازی امشب، اگر این طور نبود ما بازی را می باختیم.”

سرمربی آبی ها درباره تعویض بحث بر انگیز داوید لوئیز گفت :”در بین دو نیمه دکتر تیم به من گفت که لوئیز از ماهیچه ساق پایش احساس درد می کند. باکایوکو هم از کشاله ران احساس درد داشت. این یک تصمیم خوب بود تا از او مراقبت کنیم. در این وضعیت خیلی مهم است که مراقب بازیکنان باشیم.باید واقع گرا باشیم که سه بازیکن مهم تیم از ترکیب دور هستند، کانته، درینکواتر و موزس، و به ما این مشکلات را داده است، ما من الآن به دنبال بهانه نیستم، من با مدافعین بیشتر امتحان کردم تا از تیم دفاع کنند، اما از نظر سیستم بازی و شیوه فوتبال بازی کردن همیشه می خواهم یکسان ببینم.”