چلسی ۱-۰ سوانسی

آبی های لندن با تک گل آنتونیو رودیگر در شب اخراج آنتونیو کونته توسط داور، موفق شدند سوانسی را از پیش رو بردارند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو رودیگر در این مسابقه اولین گلش در لیگ برتر را به ثمر رساند که همان برای کسب سه امتیاز توسط چلسی کافی بود.

با این حال این برد خفیف بازی خوب تیم کونته که در نیمه اول به سکو ها فرستاده شد را نمی تواند توجیه کند. این نمایش خوب در حالی بود که چلسی به دو بازیکن کلیدی خود یعنی سزار آزپیلیکوئتا و ادن هازارد استراحت داده بود.

این پیروزی چلسی را در رده سوم لیگ قرار داد و سوانسی حالا تنها یک امتیاز با قعر جدول اختلاف دارد.

نیمه اول بازی در حالی بدون گل خاتمه یافت که فابیانکسی ۶ مهار موفق داشت و سوانسی حتی یک شوت هم نتوانست به سمت دروازه چلسی بزند. بهترین واکنش این دروازه بان مقابل ضربه والی ناگهانی آلوارو موراتا ایستادگی کرد و توپ به کرنر رفت.

کونته در این مسابقه به دلیل اعتراض به تصمیم اشتباه داور که یک کرنر برای تیمش نگرفت، از زمین مسابقه اخراج شد و این درحالی بود که مسابقه با نتیجه تساوی دنبال می شد.

با این حال رودیگر توانست با ضربه سر خود روی شوتی که کانته زد و به سر ویلفرد بونی برخورد کرد،‌چلسی را جلو بیندازد. نکته عجیب بازی موقعیت هایی بود که آلوارو موراتا از دست می داد. موراتا تا اینجای فصل ۸ گل زده که یکی بیشتر از کل تعداد گل های سوانسی در لیگ است. بازی عصبی که آلوارو موراتا باعث شد که در نهایت وقتی سوانسی به دنبال زدن گل تساوی بود،‌ به دلیل شیطنت و وقت کشی یک کارت زرد بگیرد.

بهترین بازیکن زمین آنتونی رودیگر بود که جدای از گلی که زد، بازی بی نقصی مثل اکثر اوقات از خود به نمایش گذاشت.

بازی بعدی چلسی در استمفوردبریج مقابل نیوکاسل می باشد.