کونته

کونته: برای بردن جنگیدیم

کونته در کنفرانس پس از دیدار با نیوکاسل که با برد ۳-۱ چلسی همراه شد، نمایش تیمش را ستایش کرد و از نوار نباختن‌های چلسی احساس خشنودی کرد.

کونته کنفرانسش را چنین آغاز کرد:” باید خوش حال باشیم، یک جواب خوب از تمام بازیکنانم برای گًل خورده گرفتیم. شاید بازی را کمی‌ کند شروع کردیم ولی‌ وقتی‌ ۱-۰ عقب افتادیم بازی بهتری ارئه دادیم و با فشار بیشتری شانس‌های گلزنی به دست آوردیم. این یک نمایش خوب از تمام بازیکنان بود و در این باره بسیار خوش حالم. این یک عکس العمل خوب دیگر بود. ۱-۰ عقب افتادن و داشتن اراده برای بازگشت و بردن خیلی‌ ساده نیست. خیلی‌ مهم بود که ۳ امتیاز را به دست آوریم.”

وی در مورد عملکرد هازارد ادامه داد:”او خیلی‌ خوب بازی کرد. فکر می‌‌کنم از این نوع فوتبال بازی کردن لذت می‌‌برد. ادن برای ما یک بازیکن مهم هست چون با وجود او می‌‌توانیم سیستم بازیمان را تغییر دهیم. او می‌‌تواند به عنوان مهاجم دوم یا یک شماره ۱۰ خوب در سیستم ۳-۴-۳ بازی کند. ادن و آلوارو بسیار خوب با هم هماهنگ می‌‌شدند. من خوش حالم اما در این لیگ یک تیم هست که کار‌های خارق العاده انجام می‌‌دهد، منچستر سیتی. در کنار این مهم است که به خودمان تمرکز کنیم و پله به پله جلو رویم.”

“مهم‌ترین چیز برای من گل کردن پنالتی است. می‌‌توانید هر طور که می‌‌خواهید توپ را بزنید اما مهم‌ترین این است که آن را گل کنید که این اتفاق هم افتاد و من خوش حالم. بار بعدی‌ باید حواسش خیلی‌ باشد چون دروازبان‌ها در مورد پنالتی زن‌ها تحقیق می‌‌کنند.”

وی در مورد دانی‌ درینکواتر خاطر نشان کرد:” او امروز بازی را مثل تیم شروع کرد، کمی‌ آرام، ولی‌ رفعت رفته بهتر شد. برای من و تیم داشتن یک انتخاب دیگر بسیار خوب است، به خصوص هنگامی که با ۳ هافبک بازی می‌‌کنیم. داشتن یک انتخاب دیگر بسیار مهم است.”