فابرگاس: رابطه ام با کونته فوق العاده است

سسک فابرگاس در کنفرانس خبری خود پیش از دیدار مقابل اتلتیکو مادرید، در مورد جلب اعتماد سرمربی خود آنتونیو کونته صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، سسک فابرگاس در این فصل به یکی از ارکان تیم کونته تبدیل شده و عملکردی درخشان را در ادامه بازی های خوبش در فصل گذشته، به نمایش می گذارد.

فابرگاس گفت: فصل پیش بازی نمی کردم و جزو برنامه های اصلی کونته نبودم. در آن زمان دو کار می توانید انجام دهید. اولی این که تسلیم شوید و قبول کنید که قرار نیست بخشی از تیم و یا آینده باشگاه باشید، یا این که می توانید کاری که من کردم را کنید، فروتن باشید، سخت تمرین کنید و به مربی نشان دهید که چه کاری از دستت بر می آید، به او ثابت کنی که اشتباه می کند و نشان بدهید که می تواند به شما برای بازی کردن در تیمش اعتماد کند. این کاریست که من کردم.

سسک ادامه داد:‌هر موقع که زمان بازی داشتم، هرچه در توانم بود گذاشتم و به نظرم از همانجا رابطه خوبی بین ما شروع شد. حالا می توانم بگویم که رابطه ام با مربی فوق العاده است. به من اعتماد دارد،‌ من هم همینطور و می دانم از من چه می خواهد و دقیقا می دانم که باید برای تیم چه کنم. عکس العمل من خیلی خوب بود و به این خاطر خیلی افتخار می کنم و در همین زمان خیلی خوشحالم چون جایی هستم که می خواهم و همه این را مدیون ایمان، اعتماد و سخت کوشی هستم.

فابرگاس همچنین باور دارد در بهترین فرم خود طی سال های اخیر به سر می برد. سسک ادامه داد: باید خودم را تطبیق می دادم، خصوصا از نظر دفاعی. بهترین خصوصیت من نیست ولی با این حال تلاش می کنم که تطبیق پیدا کنم. فصب قبل به نظرم رئیس هرگز برای بازی در سیستم ۳-۴-۳ به من اعتماد نمی کرد و به نظرم حالا اعتماد می کند. به این معناست که پیشرفتم را به صورت روزانه در تمرینات و طی بازی ها دیده است.

من ۳۰ سالم شده، هرگز یادگیری فوتبال متوقف نمی شود و این کاریست که انجام می دهم. درس های زیادی از کونته گرفتم، از این بابت افتخار می کنم و خوشحالم. امیدوارانه این پایان کار نیست و چیزهای زیادی بافی مانده است.

فابرگاس در مورد شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان گفت: فوق العاده می شود، ولی رقابت سختی است و من مدت هاست که بازی می کنم. چند بار تا نیمه نهایی رسیده ام، فینال را به بی رحمانه ترین شکل ممکن باخته ام ولی این رقابتیست که برای بردنش باید خوش شانس، با ثبات و بسیار قدرتمند بود. امیدوارانه این می تواند سال چلسی باشد. ما تلاش می کنیم که به بهترین شکل ممکن بازی کنیم، به اندازه کافی ثبات داشته باشیم که به فینال برسیم و امیدوارانه قهرمان شویم