لمپارد: دو تیم می تواند سیتی را متوقف کند

فرانک لمپارد معتقد است که کورس قهرمانی ما بین دو تیم منچستری و چلسی خواهد بود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد اسطوره آبی های لندن که سابقه بازی به طور قرضی و به مدت نیم فصل را در منچستر سیتی دارد بر این باور است که منچستر یونایتد و چلسی تنها تیم هایی هستند که می توانند با منچستر سیتی رقابت کرده و آنها را متوقف کنند.

گواردیولا و سیتی که حالا به رکورد چلسی فصل گذشته رسیده و ۱۳ برد پیاپی را بدست آورده اند، فاصله خود را با دیگر تیم ها حفظ کرده و بالا تر از چلسی و منچستر یونایتد قرارگرفته اند.

لمپارد در این خصوص در برنامه تلویزیونی بی تی اسپورت گفت :”منچستر یونایتد که همچنان سر جایش هست و فکر می کنم چلسی هم دیگر رقیب اصلی خواهد بود، در این برهه زمانی نمی توانیم بگوییم همه چیز تمام شده است.”

وی ادامه داد :”کاری که دیگر تیمها (به جز سیتی) باید انجام بدهند این است که در کورس بمانند و منتظر شکست سیتی باشند. در حال حاضر چنین اتفاقی نیافتاده است، اما در چند بازی اخیر آنها می توانیم ببینیم که بازی خودشان را نمی توانند بکنند و بازی های سختی داشته اند.”

لمپارد اضافه کرد:”مطمئنا ما می خواهیم کورس قهرمانی را ببینیم، اما آنها (سیتی) می خواهد در ماه دسامبر فاصله را بیشتر کرده و خیلی زود تکلیف قهرمانی را مشخص کنند.”