چلسی ۱-۰ ساوتهمپتون

گل زیبای مارکوس آلونسو در شب بارانی لندن، سه امتیاز ارزشمند بازی مقابل ساوتهمپتون را به جمع امتیازات چلسی در لیگ برتر انگلستان اضافه کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ضربه آزاد آلونسو از فاصله ۳۰ متری که ثانیه هایی پیش از پایان نیمه اول وارد دروازه فارستر شد، چلسی را ۱-۰ برنده این دیدار حساس در استمفوردبریج کردو

این در حالی بود که قبل از این گل هم چلسی حملات زیادی را روی دروازه ساوتهمپتون طراحی کرد که از جمله آن ها می توان به ضربه پدرو رودریگز اشاره کرد که با فاصله کم از کنار تیرک به بیرون رفت.

مهاجم سابق کوئینز پارک رنجرز، چارلی آستین دو بار موقعیت این را داشت که گل تساوی بخش را به ثمر برساند که هر دو بار تیبو کورتوا موفق به مهار تک به تک شد.

با این حال چلسی در دقایق زیادی از مسابقه بسیار آسوده بود و این اتفاق در حالی افتاد که فیزر فارستر، دروازه بان ساوتهمپتون چندین بار مجبور به واکنش شد.

موراتا در این مسابقه در اواسط نیمه دوم به جای ادن هازارد که باز هم نمایشی فوق العاده از خود به جای گذاشت وارد زمین شد و حتی موقعیت گلزنی هم داشت که فارستر جلوی او را گرفت.

نکته جالب این مسابقه این بود که بار دیگر چلسی بازی را بدون یک مهاجم تخصصی آغاز کرد که این تصمیم کونته تا زمانی که موراتا را به جای هازارد به میدان فرستاد، پا برجا بود و بار دیگر هم نتیجه داد.

ترکیب چلسی: کورتوا، آزپیلیکوئتا، کریستینسن، کیهیل، ویکتور موزس (۸۲، زاپاکوستا)، انگولو کانته، تیمو باکایوکو، مارکوس آلونسو، ادن هازارد (۷۳، موراتا)، پدرو (۶۸، فابرگاس)

بازیکنان استفاده نشده: کابایرو، رودیگر، درینکواتر، میچی باتشوای