خوزه مورینیو برنامه دارد تا برای انتقال هازارد به منچستر یونایتد تلاش کند و رکورد نقل و انتقالات را بشکند.

مورینیو هازارد را می خواهد

خوزه مورینیو برنامه دارد تا برای انتقال هازارد به منچستر یونایتد تلاش کند و رکورد نقل و انتقالات را بشکند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به اخبار منتشر شده خوزه مورینیو می خواهد شانس خود را برای انتقال هازارد به اودترافورد امتحان کند.

ستاره بلژیکی که توانسته با چلسی ۲ بار قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کند در سال ۲۰۱۲ از لیل فرانسه به این تیم آمده به یکی از تیترهای اصلی شایعات نقل و انتقالات و رفتنش به رئال مادرید بوده است.

هازارد و مورینیو رابطه خوبی داشتند که با اخراج مورینیو از چلسی در دسامبر ۲۰۱۵ رابطه آنها وارد فاز رقیب تبدیل شد. اما روزنامه سان چنین نظری ندارد و معتقد است خوزه مورینیو همچنان رابطه خوبش را با هازارد حفظ کرده و این بازیکن را به عنوان هدف اصلیش در نقل و انتقالات تبدیل شده است.

مورینیو امیدوار است که بعد از امتناء کردن هازارد از تمدید قرارداد با چلسی و فرصت پیش آمده نهایت استفاده را برده تا شانسش را برای جذب هازارد امتحان کند.

منچستر و مورینیو خوب می دانند که ماتیچ و ماتا را چلسی تنها به خاطر پیشنهاد بالاتر از آنچه انتظارش را داشتند، راهی منچستر کرد. از همین رو مورینیو می خواهد با پیشنهادی چشم گیر، رکورد نقل و انتقالات لیگ برتر را شکسته و هازارد را به تیمش ببرد.