کونته: به بازیکنانم اعتماد دارم

آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی با استوک سیتی شرکت کرد و ابراز امیدواری کرد مشکل مصدومیت تیم به طور کلی حل شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، سرمربی آبی های لندن که تیمش این روزها بازی های خوبی از خود به نمایش می گذارد و تا رتبه دوم فاصله چندانی ندارد، در کنفرانس خبری شرکت کرد و به سوال خبرنگاران پاسخ داد.

او در خصوص وضعیت بازیکنانش در ابتدا گفت :”هیچ خبر جدیدی نیست، همه بازیکنان آماده هستند، همان بازیکنان بازی قبلی هنوز آماده اند، ماسوندا و داوید لوئیز خیلی پیشرفت داشته اند و نزدیک به آمادگی هستند. من مطمئن نیستم برای بازی آینده خواهند بود اما مطمئنا برای بازی برابر نورویچ آنها آماده می شوند.”

کونته ادامه داد:”بازی سختی برابر استوک سیتی داریم، فصل گذشته در همین زمان از فصل ما خیلی سختی کشیدیم تا آنها را در خانه شکست دهیم. من آن بازی را به خوبی یادم هست و باید به این بازی خیلی توجه کنیم. ما باید بازی به بازی پیش برویم و این خیلی معمول است که وقتی بعد از چند روز دوباره بازی می کنید، سیستم چرخشی داشته باشید و به آ دسته از بازیکنانی که هر بازی حضور داشته اند استراحت بدهید. در همین حال باید باید بگویم که تمام بازیکنانم استحقاق ارزش بیشتری هستند، من به همه بازیکنانم اعتماد دارم و هیچ ربطی به این ندارد که آنها جزو ۱۱ بازیکن اصلی هستند یا نه.”