تیم فوتبال چلسی در یک بازی سخت و نفس گیر برابر نورویچ متوقف شد تا مجبور باشد یکبار دیگر با این تیم دیدار کند.

نورویچ ۰ – ۰ چلسی

تیم فوتبال چلسی در یک بازی سخت و نفس گیر برابر نورویچ متوقف شد تا مجبور باشد یکبار دیگر با این تیم دیدار کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیم فوتبال چلسی که با امید به یک برد آسان راهی نورویچ شده بود در مقابل دوندگی و انگیزه بازیکنان زردپوشان نتوانست موفق باشد و تن به یک تساوی بد موقع داد.

چلسی و کونته که خوب می دانند تعداد بازی هایی که باید انجام دهند تیم را در شرایط سختی قرار خواهد داد، با این تساوی یک بازی دیگر در لیست بازی های تیم اضافه شد و حالا آنها برای رفتن به دور بعدی جام حذفی باید یکبار دیگر با نورویچ، این بار در استمفوردبریج در مقابل این تیم قرار گیرد.

کونته در این بازی دست به تغییرات زیادی زده بود و با ۹ تغییر نسبت به بازی گذشته خود در برابر آرسنال پا به میدان گذاشت که نتوانست بازی دلچسبی از خود به نمایش بگذارد.

دیدن داوید لوئیز در ترکیب اصلی یکی از جذاب ترین نکته های ترکیب چلسی بود که بعد از مدت ها (بعد از شکست در برابر رم)، کونته به او میدان داد. اما این بازیکن در نیمه اول اشتباهاتی داشت که شاید می تواند چلسی را بازنده این بازی کند.

عدم خلاقیت و خلق موقعیت مسئله اصلی تیم چلسی بود که در این بازی به محسوس بود و بارها مدافعان نورویچ ویلیان و پدرو را که سعی داشتند باتشوایی و بعد موراتا را تغذیه کنند  را متوقف کردند و اجازه ندادند چلسی شانسی برای گلزنی بدست آورد.

 

ترکیب چلسی: کابایارو، لوئیز، کیهیل، رودیگر، زاپاکوستا، کندی (۷۸-ماسوندا)،درینکواتر، باکایوکو، پدرو (۸۹-استرلینگ)، ویلیان، باتشوایی (۷۴-موراتا)

بازیکنان استفاده نشده: ادواردو، امپادو، کلارک-اسلتر، هادسون-اودوی