آنتونیو کونته در واکنش به صحبت های مورینیو عکس العمل نشان داده و او را یک مرد حقیر نامیده است و رابطه این دو را وارد فاز جدیدی کرد.

کونته: آماده رخ به رخ شدن با مورینیو هستم

آنتونیو کونته در واکنش به صحبت های مورینیو عکس العمل نشان داده و او را یک مرد حقیر نامیده است و رابطه این دو را وارد فاز جدیدی کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته پس از بازی تیمش برابر نورویچ در کنفرانس خبری اش بیشتر از خوزه مورینیو و صحبت هایش مربی سابق آبی ها پرداخت.

مورینیو که در آخرین صحبت هایش اشاره ای به اتهام نا درست چند سال قبل به آنتونیو کونته پیرامون اینکه او از تبانی خبر داشته و سکوت کرده است داشت و گفت که من این را می دانم که نه تبانی کرده ام و نه تبانی خواهم کرد!

خوزه در حالی این صحبت ها را کرده است که آنتونیو کونته همان سال از اتهامیش تبرئه شده و دادگاه قضایی ایتالیا او را مقصر ندانسته و اتهامش پس گرفته شد.

اما کونته شب گذشته صحبت هایش درباره مورینیو را با مثالی از رابطه مرد پرتغالی با کلودیو رانیه ری نیز اشاره کرد، اما سرمربی چلسی که واضحا از اتهامات مورینیو درباره تبانی صحبت می کرد، اینچنین گفت :”من فکر می کنم قبلا هم از این نظرات داشته ایم، اما قبلا به دیگران صدمه می زده است، شما باید کمی بیشتر دقت کنید.”

وی ادامه داد :”او نشان داده است که فرد حقیری است، یک مرد حقیر. شما به خوبی باید شرایط را بدانید، اما من او را از قبل می شناسم. در گذشته او در مقابل انتقادات فرد حقیری بوده و در حال حاضر هم حقیر هست  و مطمئنا در آینده هم حقیر باقی خواهد ماند.”

کونته اضافه کرد:”شاید او بخواهد رفتارش را تغییر دهد، اما این شخصیت اوست، مورینیو اینطور است. شما هم او را به خوبی می شناسید، سطحش خیلی پایین است، تکرار می کنم ، من فکر می کنم قبل از صحبت کردن باید به خوبی بدانیم چه اتفاقاتی افتاده است.”

کونته که در زود جمعه هم درباره خوزه صحبت کرده بود و پاسخ اینکه خوزه حرکت های او در کنار زمین را همچون دلقک نامیده بود را داده بود و او را یک “زوال عقل بالقوه” نامیده بود. او صحبت هایش را اینگونه ادامه داد:”این داستانی است که من و او صحبت کنیم و شما می توانید داستان را عوض کنید، اما قبل از آنکه به کسی صدمه بزنید باید به خوبی داستان را بدانید.در دوره آخر او از دخالت ها رنج می برد، ما همانجا هستیم، دخالت ها!. وقتی شما پیر تر می شوید اینطور ریسک ها وجود دارد، برای من هم همینطور، برای هم اینطور خواهد بود.”

او در خصوص رفتار خوزه با رانیه ری گفت :”یادم هست برای مثال با رانیه ری، وقتی به خاطر سطح زبان انگلیسی او را دلخور می کنید و زمانی که رانیه ری اخراج شد او پیراهنش را برای حمایت از او پوشید، تو (مورینیو) جعلی هستی! به نظرم اگر درخصوص فردی نظری دارید، خوب یا بد! اما تغییر نخواهد کرد. اما بستگی دارد که می خواهید آن فرد را بکشید و به او صدمه بزنید.”

کونته ادامه داد :”سپس بعد از دوسال تو (مورینیو) می خواهد به این فرد کمک کند؟ شاید برایش خوب باشد و برای نمایشش خوب باشد. وضعیت خیلی واضح است. ما چیزی برای شفاف سازی ندارم، موقعیتی خواهد بود تا در بازی با یونایتد در اولدترافورد بدست آوریم، ما به اولدترافورد می رویم تا شفاف سازی کنیم، من و او، رخ به رخ!. من آماده ام اما نمی دانم او آماده است یا نه!”

کونته رد انتها پس از توضیح اتهاماتش در خصوص تبانی و تبرئه از آنها خطاب به مورینیو گفت :”مرد حقیر! تو به خوبی نمی دانی شرایط چطور است.”