آنتونیو کونته سرمربی تیم فوتبال چلسی

کونته:‌ باید بتوانیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم

آنتونیو کونته معتقد است تیمش باید با تمرین بیشتر بتواند موقعیت های بدست آمده در بازی را استفاده کرده و به گل تبدیل کنند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کونته که باید چهارمین بازی این فصل خود را در برابر آرسنال و در ورزشگاه امارات انجام دهد، خوش بین است که تیمش آماده پیروزی در این بازی باشد.

شب گذشته شاید آبی ها با کمی دقت می توانستند توسط ویکتور موزس و یا کریستنسن به گل پیروزی برسند و بازی برگشت راحتی را پیش رو داشته باشند، اما این طور نشد و آبی ها باید برای صعود به فینال جام اتحادیه، آرسنال را در خانه اش شکست دهند.

آنتونیو کونته، در خصوص بازی شب گذشته تیمش گفت:”مطمئنا اگر ما برنده می شدیم نتیجه بهتری بود، یک برد ۱-۰. نکته مثبت این است که ما گلی نخوردیم. وقتی در نیمه نهایی رفت وبرگشتی بازی می کنید، بازی کردن در خانه و گل نخوردن خیلی مهم است. ما تلاش کردیم تا پیروز شویم و ۲۰ بار به سمت دروازه حریف شوت زدیم، ما شانسهای گلزنی زیادی خلق کردیم، اما از آنها استفاده نکردیم. ما باید بیشتر دقت کنیم چرا که اگر گل نزنیم با بدشانسی مساوی خواهیم کرد، بعد از ۰-۰ کردن با نورویچ، یک ۰-۰ دیگر برای ما بدست آمد، ما باید از آن درس بگیریم و در تمرینات بیشتر کار کنیم.”

کونته در خصوص گل نزدن تیمش گفت :”صادقانه بگویم، فکر می کنم اگر نتوانیم شانسی خلق کنیم باید نگران باشیم، اما این تیم در همه بازی ها شانس های زیادی خلق می کند.چیزی که می گویم گلایه از مهاجم ها نیست، برای مثال کریستنسن دو موقعیت فوق العاده گلزنی داشت که می توانست با سر به ثمر برساند، همه باید پیشرفت کنند، تنها مهاجم ها نیستند. وقتی شما در نیمه نهایی بازی می کنید مهم است که از هر شانسی که بدست می آورید استفاده کنید.”

سرمربی آبی ها از استفاده از ویدیو چک برای اولین بار در بازی های چلسی نیز گفت :”من مثبت فکر می کنم، چرا که در بازی شک هایی برای داور بوجود می آید، و داور دیگری که بازی را نگاه می کند می تواند ویدیو را ببیند و بهترین تصمیم را بگیرد. همه می خواهند در زمان بازی کمتر اشتباه کنند و می تواند مثبت باشد.”

 

۱ نظر
 1. طرفدار گفت

  اونی که منو دیلیت کرد بهش بگین وقتی که من تو استمفوردبریج بودم کجا بود؟
  یه فوق لیسانس مکانیکم ولی خودمو کوچیک میکنم میام بعضی وقتا تو گروه یه گپی میزنم با بچه ها
  بعد از بازی فوق العاده ضعیف رودیگر ازش انتقاد کردم و کلمه ی جوراب فروش رو براش بکار بردم ولی متاسفانه همه با بی ادبی و فحاشی نسبت به من عمل کردند و جانب رودیگر رو گرفتن و جالب اینکه از گروه دیلیت هم شدم ولی اون شخص فحاش مورد عنایت قرار گرفت
  این چیزا برای من مهم نیست و این حماقت طرفدارهای ایرانی چلسی رو میرسونه که خودشون و هموطنشون رو بخاطر یک بازیکن بی ارزش میفروشن در حالیکه هوادارای چلسی تو لندن(که اسم سایت هم جالبه که از لفظ لندن استفاده کرده) هم نسبت به بازیکنان ضعیف هیچگونه تعصبی ندارن
  اگه این منطق کانون هوادارای چلسی و موسسشه من برای همیشه دورشو خط کشیدم

ارسال پاسخ

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد