چلسی موفق شد با شکست دادن نورویچ در ضربات پنالتی، راهی دور بعدی جام حذفی شده و حریف نیوکاسل شود.

چلسی ۱ – ۱ نورویچ (۵-۳)

چلسی موفق شد با شکست دادن نورویچ در ضربات پنالتی، راهی دور بعدی جام حذفی شده و حریف نیوکاسل شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پس از تساوی بدون گل چلسی و نورویچ در بازی اول دو تیم که بدون گل به اتمام رسید، این بار چلسی توانست در ابتدا با تک گل باتشوایی که از روی پاس بی نقص کندی به دستش رسید آبی ها را پیش بیاندازد.

گل باتشوایی تا دقیقه آخر، بازی را به سود چلسی نگهداشته بود که نورویچ توانست با یک ضربه سر دروازه کابایارو رو باز کند تا بازهم چلسی نتواند حریفش را در ۹۰ دقیقه قانونی شکست دهد.

در وقت های تلف شده پدرو که یک کارت زرد به دلیل تمارض دریافت کرده بود کارت زرد دومش را به خطر تکل خطرناکش اخراج شد، اما ۳ دقیقه بعد موراتا که نیمه دوم جای باتشوایی آمده بود، بدلیل تمارض کارت زرد اولش را گرفت و کارت دومش را به خاطر اعتراض به کارت اول دریافت کرد و تیمش را ۹ نفره کرد.

در ضربات پنالتی این کابایارو بود که توانست با مهار پنالتی اول نورویچی ها آنها را عقب بیاندازد که ویلیان، لوئیز، آزپیلیکوئتا، کانته و هازارد برای چلسی پنالتی زدند که همه آنها توپ را به تور دروازه نورویچ رساندند.

ترکیب چلسی:‌ کابایارو، امپادو (۸۱-کریستنسن)، لوئیز، آزپیلیکوئتا، زاپاکوستا، باکایوکو (۹۹-هازارد)، درینکواتر، کندی (۸۷-کانته)، ویلیان، باتشوایی (۸۱-موراتا)، پدرو

بازیکنان استفاده نشده: ادواردو، استرلینگ، ماسوندا

اخراج: پدرو (۱۱۷)، موراتا (۱۲۰)