چلسی توانست به ۴ گل میزبانش راشکست داده و نوار ناکامی های خود را قطع و سه امتیاز مهم را به انباشه هایش در لیگ برتر اضافه کند.

برایتون ۰ – ۴ چلسی

چلسی توانست به ۴ گل میزبانش راشکست داده و نوار ناکامی های خود را قطع و سه امتیاز مهم را به انباشه هایش در لیگ برتر اضافه کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی که سه بازی آخر خود در لیگ برتر رابا تساوی پشت سر گذاشته بود در غیاب موراتا و پدرو به دلیل محرومیت و کیهیل و فابرگاس با دو گل زود هنگام هازارد و ویلیان برایتون را در خانه اش سورپرایز کرد و در دقیقه ۷۶، باز هم هازارد گل سوم تیمش را به ثبت رساند تا حریفش را شکست دهد.

چلسی یک شروع طوفانی در این بازی داشت و توانست همان دقیقه ۳ توسط هازارد به گل اول بازی دست یابد، اما برای کشتن بازی آبی ها تنها ۳ دقیقه نیاز داشتن تا روی کار عالی تیمی باتشوایی، هازارد و ویلیان این بازیکن برزیلی را در موقعیت گلزنی قرار دهند و ویلیان گل دوم آبی ها را به نام خودش ثبت کند.

هازارد روی یک کار فردی زیبا بعد از یک مکث کوتاه مدافعان را فریب داد وگل دومش را به ثمر رساند. ویکتور موزس نیز توانست در دقایق پایانی با جایگیری خوبش صاحب یک توپ تک به تک شود و گل چهارم تیمش را به نام خود ثبت کند.

راس بارکلی خرید تازه چلسی نیز برای اولین بار در فهرست بازیکنان قرار داشت که فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد.

کونته همچنین به کابایرو که عملکرد خوبی در برابر نورویچ از خود به نمایش گذاشته بود را به تیبو کورتوا ترجیح داد تا مزد بازی خوبش را گرفته باشد.

 

ترکیب چلسی : کابایر، آزپلیکوئتا، رودیگر، کریستنسن (۵۸-لوئیز)، کانته، باکایوکو، موزس، آلونسو(۷۵-زاپاکوستا)، ویلیان (۸۱- ماسوندا)، هازارد، باتشوایی

بازیکنان استفاده نشده: ادواردو، بارکلی، امپادو، استرلینگ