آنتونیو کونته امروز در حالی دیده شد که با چهره ای درهم بعد از حضوری کوتاه در کوبهام، آنجا را ترک کرد تا شایعات درخصوص آینده او بیش از پیش شود.

چرا کونته کوبهام را ترک کرد؟

آنتونیو کونته امروز در حالی دیده شد که با چهره ای درهم بعد از حضوری کوتاه در کوبهام، آنجا را ترک کرد تا شایعات درخصوص آینده او بیش از پیش شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آنتونیو کونته امروز به کوبهام رفت وتنها بعد از ۲ ساعت کمپ تمرین تیم های چلسی را ترک کرد که اکسپرس دلیل این ترک زود هنگام کونته را عدم اجازه باشگاه برای حضور در کمپ می داند.

کونته که آینده ای مبهم در چلسی را پیش رویش می بیند در دو بازی گذشته تیمش خیلی راحت با قبول ۷ گل نتوانست جایگاه خود در لیگ برتر را حفظ کند امروز چهره اش را پشت عینک آفتابی اش مخفی کرد و سواربر اتومبیل نیسان ۱۵ هزار پوندی اش و سریع کوبهام را ترک کرد.

از سوی دیگر به نظر می رسد حضور کونته برای جلسه ای اضطراری بود که باشگاه به او اولتیماتوم آخر را بدهد تا بازی روز دوشنبه برابر وست بروموویچ آخرین فرصت کونته برای بقا در استمفوردبریج خواهد بود.

2 نظر
  1. علی گفت

    ای بابا خدایا خودت ختم به خیر کن

  2. ayyam گفت

    میدونم شاید به نظر شماها مسخره بیاد ولی اگر باشگاه کونته رو اخراج کنه چه الان چه آخر فصل . دیگه نتایج چلسی برای من یکی مهم نخواهد بود تا ابد. وقتی اینهمه کمبود تعقل و داشتن چشم انداز و هرچیزی که یک مدیر خوب باید داشته باشه توی مدیران این باشگاه عزیز دل ما یافت نمی شود.و به جای این ویژگی ها هرچقدر که بخوای خودبینی و متوهم بودن در این افراد میبینی! وقتی از طرف یونایتد خبر میرسه که با مربی بیشخصیتی که نمیدونه چطور از بازیکن های صدمیلیون پوندیش بازی بگیره تمدید می کنند و ما از اینطرف تیشه به ریشه روح یک مربی نازنین و قهرمان فصل قبل میزنیم. به حق که فااااک!

ارسال پاسخ

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد