هازارد:‌ باید سعی کنیم به گل برسیم

ادن هازارد معتقد است برای ثابت کردن توانایی هایش باید بتواند در بازی برابر بارسلونا بدرخشد و در رو به روی مسی خودی نشان دهد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد که به عنوان نماینده بازیکنان در کنفرانس خبری پیش از بازی حساس تیمش برابر بارسلونا شرکت کرده بود در خصوص این بازی صحبت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

ادن هازارد صحبت هایش را اینگونه شروع کرد که:”اولا ما باید به عنوان یک تیم دفاع کنیم، چرا که ما نتوانیم در برابر بارسلونا دفاع کنیم به مشکل خواهیم خورد. پس احتیاج داریم که همگی دفاع کنیم و سعی کنیم فوتبالمان را بازی کنیم.ما بازیکنانی در تیم داریم که بازی با توپ را دوست دارند و زمانی که توپ را در اختیار داریم نیاز داریم بازی خودمان را بکنیم و تلاش کنیم به گل برسیم، چرا که اولین بازی در بریج و همراه هوادارانمان است، ما می دانیم که شکست دادن چلسی سخت است و ما در موقعیت خوبی قرارداریم.”

ادن هازارد که همواره با مسی و رونالدو مقایسه می شده است، در این خصوص گفت:”مقایسه شدن با مسی و رونالدو، بهترین بازیکنان جهان خوب است، اما من متفاوتم. ما در لیگ دیگری بازی می کنیم، من سعی می کنم که کارم را انجام دهم تا به آن سطح برسم، سطحی که آنها دارند و هر فصل سعی کنم که بهترینم را به نمایش بگذارم.وقتی شما چنین بازی هایی را انجام می دهید، نیاز دارید که نمایش خوبی داشته باشید چرا که می خواهید یکی از بهترین ها باشید، به بازی های بزرگ نیاز دارید و این یک بازی بزرگ است، پس بریم سراغش.”

هازارد ادامه داد :”در تمام بازی ها من سعی می کنم بهتری فوتبالم را بازی کنم، فصل پیش ما در لیگ قهرمانان نبودیم، اما امسال برگشتیم و من بازی خوبی در خانه و خارج از خانه برابر اتلتیکو مادرید داشته ام، پس بله. شما می خواهید وقتی جلوی بهترین ها بازی می کنید، می خواهید بدرخشید.”

ادن درباره شایعات جدایی اش از چلسی نیز گفت:”من شش سال برای چلسی بازی کردم، پس در اینجا بودن خوشحالم، من دوسال دیگر قرارداد دارم و خانواده ام اینجا شاد هستند، پس الآن فقط تمرکزم روی این بازی است، من درباره آینده ام فکر نمی کنم چرا که نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد، من فقط خوشحالم اینجا و می خواهم فردا بازی کنم.”