آنتونیو کونته پس از شکست در برابر بارسلونا و حذف از لیگ قهرمانان اروپا در خصوص این بازی صحبت کرد و از شروع بازی تیمش انتقاد نمود.

کونته: نتیجه عادلانه نبود

آنتونیو کونته پس از شکست در برابر بارسلونا و حذف از لیگ قهرمانان اروپا در خصوص این بازی صحبت کرد و از شروع بازی تیمش انتقاد نمود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کونته که نتوانست بارسلونا را شکست دهد و تا به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا برسد در مصاحبه ای بعد از این بازی از شروع بازی تیمش انتقاد کرد و گفت:”شروع ما افتضاح بود و بعد از دو دقیقه گل خوردیم. اما بعد از آن سعی کردیم تا فوتبالمان را بازی کنیم و صاحب بازی بودیم و شانس گلزنی داشتیم، در هر دو بازی رفت و برگشت چهار بار توپ را به تیرک زدیم و این خیلی عجیب است. فکر می کنم بازیکن فوق العاده ای نتیجه ننهایی را رقم می زند وو به در بعد می رود،  لیونل مسی این بازیکن بود، او سه گل زد و یک پاس گل به دمبله داد.”

وی ادامه داد:”مایوس کننده است اما باید به مشارکت بازیکنان افتخار کنم، آنها همه چیز گذاشتند تا راهمان را ادامه بدهیم، با این روحیه با هم مبارزه کردیم.”

کونته درباره استفاده از ژیرو نیز گفت:”وقتی شما ویلیان و هازارد را به عنوان مرجع خط حمله خود انتخابمی کنید باید بالانس خوبی را رعایت کنید تا آن را از دست ندهید.من مشارکت خوبی از تمام بازیکنان دیدم، بازیکانی که می خواستند با تمام پتانسیئل خود بازی کنند. ما کمی بد شانس بودیم در هر دو بازی رفت و برگشت و نشان دادیم می توانیم به هر شکلی بازی کنیم. مطمئنا بازی رفت دفاعی بودیم و امشب آنها سه گل زدند، در حالی که فکر نمی کنم ما استحقاق چنین نتیجه ای را داشته باشیم.”

۱ نظر
  1. Aret گفت

    اینقدر نگو مسی رو اشتباهات حماقت خودمون حذف شدیم نه مسی وگرنه این مسی چلسی براش شده بوده یه عقده اشکش درومده بود ای کاش اگه قرار بود همچین اتفاقی بیفته تو همون مرحله گروهی حذف شده بودیم تا اینجوری دشمن به شادی نشه از هر تیم دیگه باخته بودیم اینقدر ناراحت نمیشدم ولی باختن از اینا رو نمیشه تحمل کرد از بس حال بهم زنو نفرت انگیزن تازه همین امسالم باوجود این همه مشکل که داشتیم با کمک شانسو داور رفتن بالا

ارسال پاسخ

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد