آنتونیو کونته پس از شکست در برابر بارسلونا و حذف از لیگ قهرمانان اروپا در خصوص این بازی صحبت کرد و از شروع بازی تیمش انتقاد نمود.

کونته: نتیجه عادلانه نبود

آنتونیو کونته پس از شکست در برابر بارسلونا و حذف از لیگ قهرمانان اروپا در خصوص این بازی صحبت کرد و از شروع بازی تیمش انتقاد نمود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کونته که نتوانست بارسلونا را شکست دهد و تا به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا برسد در مصاحبه ای بعد از این بازی از شروع بازی تیمش انتقاد کرد و گفت:”شروع ما افتضاح بود و بعد از دو دقیقه گل خوردیم. اما بعد از آن سعی کردیم تا فوتبالمان را بازی کنیم و صاحب بازی بودیم و شانس گلزنی داشتیم، در هر دو بازی رفت و برگشت چهار بار توپ را به تیرک زدیم و این خیلی عجیب است. فکر می کنم بازیکن فوق العاده ای نتیجه ننهایی را رقم می زند وو به در بعد می رود،  لیونل مسی این بازیکن بود، او سه گل زد و یک پاس گل به دمبله داد.”

وی ادامه داد:”مایوس کننده است اما باید به مشارکت بازیکنان افتخار کنم، آنها همه چیز گذاشتند تا راهمان را ادامه بدهیم، با این روحیه با هم مبارزه کردیم.”

کونته درباره استفاده از ژیرو نیز گفت:”وقتی شما ویلیان و هازارد را به عنوان مرجع خط حمله خود انتخابمی کنید باید بالانس خوبی را رعایت کنید تا آن را از دست ندهید.من مشارکت خوبی از تمام بازیکنان دیدم، بازیکانی که می خواستند با تمام پتانسیئل خود بازی کنند. ما کمی بد شانس بودیم در هر دو بازی رفت و برگشت و نشان دادیم می توانیم به هر شکلی بازی کنیم. مطمئنا بازی رفت دفاعی بودیم و امشب آنها سه گل زدند، در حالی که فکر نمی کنم ما استحقاق چنین نتیجه ای را داشته باشیم.”