داویده زاپاکوستا معتقداست آنتونیو کونته روی بازیکنان متمرکز است و هنوز هم هدفش پیروزی با چلسی می باشد.

زاپاکوستا امیدوار به بقای کونته در چلسی

داویده زاپاکوستا معتقداست آنتونیو کونته روی بازیکنان متمرکز است و هنوز هم هدفش پیروزی با چلسی می باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، داویده زاپاکوستا مدافع ایتالیایی تیم چلسی که سابقه همکاری با کونته در تیم ملی ایتالیا را هم داشته است، امیدوار است بتواند همچنان با این مربی کاز کند.

زاپاکوستا ۲۵ ساله که به خوبی می داند که موقعیت کنونی آنتونیو کونته در چلسی خیلی شرایط خوبی ندارد و او آینده مبهمی در استمفوردبریج داد.

اما زاپاکوستا در مصاحبه ای پیش از رویارویی با تاتنهام گفت:”مربی برای ما خیلی مهم است، او واقعا برای چلسی از شروع فصا به روشی درست کار می کند. او روی ما متمرکز است و هدفش هنوز بردن با چلسی است، او همیشه سعی می کند که ما بهترین کارمان را انجام دهیم.”

وی ادامه داد :”او (کونته) مربی خوبی است، معلم فوتبال است که برنامه های خوبی می سازد. او توصیه های به ما می کند که در زمین مسابقه درست کار کنیم، او به شما شخصیتی می دهد که بتوانید اعتماد به نفستان را بسازید.”

زاپا کوستا در روز آخر پنجره نقل و انتقالات تابستانه از تورینیو راهی چلسی شد برای چلسی ۲۳ میلیون پوند هزینه داشته است، بازیکنی که این فصل گاها جانشین ویکتور موزس در ترکیب آبیها بوده است.

او در باره این انتقال گفت:”همه چیز برایم تغییر کرد. مخصوصا وقتی که دیدم عوض شد، اما از زمامی که اینجا هستم، ایتالیایی های زیادی را شناختم که اینجا زندگی می کنند، شروع کردم به اینکه اینجا را مثل خانه ام بدانم تا کمک کنم تا به اجتماع اینجا و نوع زندگی در لندن عادت کنم.”