لبوف: بازیکنان می خواهند کونته را اخراج کنند

مدافع سابق چلسی در اظهار نظری جنجالی، ستاره های تیم چلسی را به توطئه بر علیه آنتونیو کونته متهم کرد و کونته را مقصر نتایج آبی ها نمی داند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لبوف که یکی از بازیکنان فراموش نشدنی تیم چلسی در دهه ۹۰ میلادی به شمار می رود، در خصوص شرایط فعلی تیم چلسی صحبت کرد و بازیکنان را مقصر اصلی نتایج می داند.

لبوف در حالی به مسائل فعلی تیم پرداخته است که قهرمان فصل گذشته لیگ برتر در ۱۹ بازی اخر خود تنها ۵ تای آن را برده است و به رتبه پنجم سقوط کرده است تا امید حضور در لیگ قهرمانان اروپا را از دست بدهد.

لبوف که از ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۱ یکی از ارکان اصلی تیم چلسی بوده است در مصاحبه گفت:”کمبود احترام از سوی هواداران و باشگاه است که هر دو مربی را مقصر می دانند، چرا که او همین حالا چمدان هایش را بسته است، اما بازیکنان هم مقصرند.”

او ادامه داد:”ما این را در زمان مورینیو هم دیدیم، اینطور به نظر می رسد که تعدادی از بازیکنان از روی عمد می بازند تا بتوانند هرچه سریعتر مربی را اخراج کنند. من این تیم را یک گرسنه جام و پیروزی می شناختم.”

لبوف ادامه داد:”الآن اینطور به نظر نمی رسند، یک سال لیگ را می برید و سال دیگر بهم ریخته هستید!”

۱ نظر
  1. Maha گفت

    بی راه نمیگه… خصوصا من به فابرگاس و پدرو مشکوک هستم.، این بارسایی ها کینه شتری دارند از چلسی،اشتباهات فابرگاس مسخره است،پدرو که اصلا بازی نمیکنه، هازارد هم که ار تعویضش دلخوره.. کورتوا که اصلا تو دروازه نیست

ارسال پاسخ

ایمیل شما برای دیگران نمایش داده نخواهد شد