تیم جوانان باز هم به نیمه نهایی رسید

تیم جوانان باشگاه چلسی با پشت سر گذاشتن بیرمنگام و شکست این تیم با نتیجه ۷-۰ در دو دیدار رفت و برگشت، راهی نیمه نهایی رقابت های جوانان شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیم جوانان چلسی توانست با پیروزی ۴ بر ۰ شب گذشته خود در برابر بیرمنگاه و در مجموع ۷-۰ به نیمه نهایی جام جوانان صعود کند تا با هفت بار صعود پیاپی به این مرحله رکورد جدیدی را برای خودش ثبت کند.

جوانان آبی پوش که در شش بازی آخر خود ۲۶ گل به ثمر رسانده اند هنوز گلی را دریافت نکرده و دروازه شان را بسته نگهداشته اند، آخرین باری که چلسی به این رکورد رسیده است برمی گیردد به سال ۱۹۶۱ که اینگونه به نیمه نهایی رسیده بود.

چلسی به عنوان یکی از امید های اول این جام به شمار می رود که توانسته است با درخشش هادسون-اودوی که در تیم اصلی باشگاه نیز سابقه حضور دارد، براحتی خود را به نیمه نهایی برساند.

ترکیب چلسی: کارلو زیگر، طریق لمپتی، مارسل لاوینیر، ریس جیمز (کاپیتان)، کلینتون مولا، جورج مک ایچران، بیلی گیلمور، طریق آواکوه (۷۱-کنور گالاگر)، تینو آنیورین (۵۹- یون پانزو)، کالوم هادسون – اودوی، چارلی براون (۶۴- مارتل تیلور-کروسداله)

بازیکنان استفاده نشده: مارک گویهی، جیمی کامینگ

گل ها: هادسون اودوی (۳۱-۴۱)، براون (۳۸)، آواکوه(۶۳)