دسایی به آبراموویچ:‌ بازیکنانت را عوض کن!

مارسل دسایی معتقد است که مشکل چلسی آنتونیو کونته نیست و رومان آبراموویچ باید به جای مربیش چهار تا پنج بازیکن را با دیگر بازیکنان جایگزین کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، اسطوره فرانسوی چلسی به این باشگاه توصیه کرد که آنتونیو کونته را نگهدارد و به جای تغویض مربی، بازیکنان تیم را عوض کنند.

مارسل دسایی در مصاحبه ای با دیلی میل گفت:”چیزی که فصل گذشته برای کونته موفقیت آمید بود نمی تواند به یکباره در این فصل کار نکند! قبل از اینکه آنها مربی خود را عوض کنند و به بازیکنانشان را نگهدارند، این بار باید مربی را نگهدارند و چهار تا پنج بازیکنشان را انتقال بدهد.”

وی ادامه داد:”عملکرد بهترین بازیکنانتان افت کرده است و چلسی باشگاه چلسی نتوانست بازیکنانش را به بازیکنان سطح اول دیگر در تابستان عوض کند، بازیکنانی چون موسز و آلونسو بازی فوق العاده ای را فصل گذشته انجام دادند اما در این فصل به حمایت بیشتری نیاز دارند و چلسی این فصل شکست خورد. من فکر نمی کنم موقعیت فعلی چلسی تقصیر کونته باشد.”

آنتونیو کونته در این فصل از فروش نیمانیا ماتیچ به منچستر یونایتد خوشحال نیست و وقتی باشگاهش نتوانست در خرید چمبرلین، لوکاکو و حتی یورنته موفق باشد، آرامش خود را از دست داد، اما دسایی در خصوص جدایی ماتیچ و کوستا گفت:”کوستا می توانست ۱۰ گل بیشتر از آلوارو موراتا بزند. پس آنها شاید پنج برد بیشتر بدست می آوردند که تفاوت زیادی دارد و سیستم سه دفاعه این فصل جواب نداده است چون کونته ماتیچ را از دست داد. ماتیچ مکمل خوبی برای کانته بود و وقتی که فابرگاس هم به ترکیب اضافه می شد برای او بهتر بود.با هم دیگر آنها آن دفاعی را می کردند که نیاز داشتند.”