اولیور ژیرو مهاجم فرانسوی معتقد است با ترک آرسنال و آمدن به چلسی به بهترین تیم سال های اخیر لیگ برتر آمده است و برایش انتخاب راحتی در نقل و انتقالات بوده است.

ژیرو: چلسی بهترین تیم لیگ برتر است

اولیور ژیرو مهاجم فرانسوی معتقد است با ترک آرسنال و آمدن به چلسی به بهترین تیم سال های اخیر لیگ برتر آمده است و برایش انتخاب راحتی در نقل و انتقالات بوده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، اولیور ژیرو مهاجم تیم فوتبال چلسی که به تازگی و در ماه ژانویه از آرسنال به غرب لندن آمده است، در مصاحبه ای با سان در خصوص انتخاب چلسی صحبت کرد.

ژیرو در مصاحبه اش گفت:”زمانی که فرصت آمدن به چلسی را داشتن تا در لیگ برتر بمانم، خیلی انتخاب راحتی بود. زمان آرسنال تمام شده است و حالا بخش تازه ای از دوران حرفه ای من است. حالا ۱۰۰ تمرکزم با آبی هاست تا به اهدافمان برسیم. من در بهترین باشگاه در انگلستان در سالهای اخیر هستم، چلسی بیشترین جام ها را در سالهای اخیر گرفته است.”

 

او ادامه داد:”چلسی باشگاه عظیمی است و ما می خواهیم هر سال برای قهرمانی در لیگ برتر مبارزه کنیم، مطمئنا این فصل رقابت کمی سخت شده است و منچستر سیتی، لیورپول خوب کار می کنند، همینطور منچستر یونایتد و آرسنال. برای همین است که عاشق لیگ برتر هستم. بهترین رقابت است و خیلی هم سخت است. من یک رقیب هستم و امیدوار سال آینده هم رقابت کنیم.”

ژیرو تنها یک گل برای تیم جدیدش به ثمر رسانده است و به بازیکن جانشین برای آلوارو موراتا می باشد. او با موراتایی رقابت خواهد کرد که در ۴۱ بازی گذشته اش ۱۴ گل برای آبی ها به ثمر رسانده است. اولیور گفت:”آلوارو پسر خیلی خوبی است. از وقتی که آمده ام به خوبی به من خوش آمد گویی گفته است. من درک خوبی از تمام بازیکنان روی زمین و بیرون زمین دارم. همیشه سعی کرده ام که رقابت سالمی داشتم باشم چرا که یک مهاجک مجبور است که همیشه پیشرفت کند. این خیلی خوب است چون چلسی مهاجم های متفاوتی دارد و آنها یک تیم بزرگ هستند. یک رقابت سالم و زیبا.”

او در انتها گفت:”وقتی او (موراتا) گل می زند او استحقاق این است که بازی کند و من هم سعی میکنم آماده نمایش خوبی باشم.”