آنتونیو کونته امیدوار است تیمش با پیروزی در بازی نیمه نهایی جام حذفی در برابر ساوتهمپتون و رسیدن فینال جام حذفی بتواند فصل را به بهترین شکل ممکن به اتمام برساند.

کونته:‌ فصل را باید خوب تمام کنیم

آنتونیو کونته امیدوار است تیمش با پیروزی در بازی نیمه نهایی جام حذفی در برابر ساوتهمپتون و رسیدن فینال جام حذفی بتواند فصل را به بهترین شکل ممکن به اتمام برساند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیم فوتبال چلسی امروز درحالی به مصاف ساوتهمپتون خواهد رفت که آنها می خواهند با پیروزی دوباره برابر این تیم برای دو سال متوالی به فینال جام حذفی بروند، جایی که منچستر یونایتد منتظر است تا حریفش را در فینال این جام شناسایی کند.

آنتونیو کونته پیش از این دیدار گفت:”شما باید این را بدانید که من فقط برای برد بازی می کنم، من برای لذت بردن بازی نمی کنم. من سعی کردم این ذهنیت را به بازیکنانم هم بدهم و هر فصلی که شروع می کنم فقط این ایده را در ذهن، قلب و روحم دارم. من باید همیشه این روحیه برنده شدن را داشتن باشم و سعی کنم به بازیکنانم هم منتقل کنم. اگر چیزی را ببریم، من کارم تمام شده است و اگر نبریم از خودم عصبانی می شوم. اما باید سخت کار کنیم تا شانس بعدی را ببریم.”

وی ادامه داد:”در فصل سختی که داریم خیلی مهم است که به بهترین شکل ممکن کارمان را تمام کنیم، ما باید هر بازی آتش را در چشمانمان داشته باشیم. مهم ترین چیز این است که در هر بازی روحیه خوبی داشته باشیم. هوادارانمان استحقاق این رادارند و اگر اینچنین باشد، فصل خوبی خواهیم داشت.”

کونته ادامه داد:”برای رسیدن به نیمه نهایی آن هم برای دو بار متوالی و بازی کردن در ومبلی، می توان گفت که همیشه یک دست آورد خوب است. بازی کردن در این رقابت با بهترین تیم ها در انگلستان، رسیدن به ومبلی راحت نیست، پس من برای هوادارانمان خوشحالم. فکر می کنم حالا زمان درستی برای شادی کردن است. باید تلاش کنیم تا برنده شویم. همه می خواهند برنده شوند اما فقط یک تیم می برد.”

چلسی در هفته گذشته پیش برابر ساوتهمپتون بازی کرد که توانست بازی ۲-۰ باخته را ۳-۲ کند و ۳ امتیاز مهم را از خارج از خانه بدست آورد و سپس با نتیجه ۲-۱ بارنلی را شکست داد تا ۲ برد متوالی را برای خود بدست آورد.

کونته گفت:”اگر شما با روحیه تیمی درستی بازی کنید، ماننده بازی با بارنلی و ۳۰ دقیقه پایانی برابر ساوتهمپتون، ما احتمالا به فینال می رسیم، اما بازیکنانم باید این را بدانند، ما فقط یک راه داریم که باید آن را دنبال کنیم، به میدان برویم و آتش در چشمانمان داشته باشیم و با انگیزه ای خوب به فینال برسیم. ما نیمی از جمعیت را داریم و نیمی از جمعیت برای آنها (ساوتهمپتون)‌است، ما باید از این قضیه راضی باشیم.”